۱۰:۳۷:۰۳ - یکشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹
داروی رمدسیویر موجود در بازار کهگیلویه و بویراحمد غیر مجاز است
داروی رمدسیویر موجود در بازار استان با برچسب تقلبی توسط برخی افراد سودجو به فروش می‌رسد، این در حالی است که هنوز هیچ نمونه مورد تایید از این دارو در بازار وجود ندارد.    اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: داروی رمدسیویر موجود در […]

داروی رمدسیویر موجود در بازار استان با برچسب تقلبی توسط برخی افراد سودجو به فروش می‌رسد، این در حالی است که هنوز هیچ نمونه مورد تایید از این دارو در بازار وجود ندارد. داروی رمدسیویر موجود در بازار کهگیلویه و بویراحمد غیر مجاز است

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:   معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: داروی رمدسیویر موجود در بازار استان با برچسب تقلبی توسط برخی افراد سودجو به فروش می‌رسد، این در حالی است که هنوز هیچ نمونه مورد تایید از این دارو در بازار وجود ندارد 다이렉트x 최신버전 다운로드.

امام بخش قائدی اظهار داشت: داروی رمدسیویر با برچسب تقلبی به قیمت های نجومی توسط برخی افراد در بازار آزاد استان به فروش می‌رسد 삼국전기 플러스 다운로드.

وی افزود: این دارو با پیگیری سازمان غذا و دارو وارد کشور شده و برای انجام کارآزمایی بالینی در اختیار معاونت تحقیقات وزارت بهداشت قرار گرفته است Paperless printer.

معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: تاکنون هیچ نمونه مورد تایید از این دارو در بازار وجود ندارد و تمام نمونه های موجود آن در بازار غیر رسمی، غیرمجاز و تقلبی به حساب می آیند 연희몽상 다운로드.

قائدی عنوان کرد: شرکت های تولید داخل، فناوری تولید این دارو را در اختیار دارند و به محض تایید آن توسط کمیته علمی مبارزه با کرونا وارد مدار تولید خواهد شد Mame32 game.

وی ابراز داشت: بنابراین داروی رمدسیویر هنوز در پروتکل درمانی بیماری کرونا وجود ندارد Windows 10 Clean Download.

وی به پزشکان هم استانی توصیه کرد که از تجویز این دارو و سرگردانی خانواده بیماران به طور جدی خودداری کنند pc version of KakaoTalk.

رمْدسیویر که در آغاز با کد دارویی  GS-۵۷۳۴ شناخته می‌شد، یک داروی ضد ویروس جدید از خانواده آنالوگ‌های نوکلئوزید است fmrte 15. این دارو را شرکت دارویی گیلیاد به منظور درمان بیماری ویروسی ابولا و عفونت‌های ویروس ماربورگ ساخت، اما به ‌تدریج مشخص شد که خاصیت ضد ویروسی علیه سایر ویروس‌های تک‌رشته‌ای RNA نظیر ویروس سین‌سیشیال تنفسی، ویروس خونین، ویروس تب لاسا، ویروس نیپا، ویروس هِـندرا و خانواده کروناویروس‌ها شامل کرونا ویروس مرس و سارس را هم دارد Mark Thorne Insomnia.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب