۲:۲۵:۴۳ - پنجشنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۸
خداحافظی در صعود!
شاخص بورس تهران امروز به عنوان آخرین روز کاری سال ۱۳۹۸ و برخلاف روز گذشته، صعودی بود و بیش از ۱۰ هزار واحد رشد کرد John Player.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  شاخص بورس تهران امروز به عنوان آخرین روز کاری سال ۱۳۹۸ و برخلاف روز گذشته، صعودی بود و بیش از ۱۰ […]

شاخص بورس تهران امروز به عنوان آخرین روز کاری سال ۱۳۹۸ و برخلاف روز گذشته، صعودی بود و بیش از ۱۰ هزار واحد رشد کرد John Player.خداحافظی در صعود!

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  شاخص بورس تهران امروز به عنوان آخرین روز کاری سال ۱۳۹۸ و برخلاف روز گذشته، صعودی بود و بیش از ۱۰ هزار واحد رشد کرد 더 시그널 다운로드.

معاملات امروز بازار سرمایه درحالی به پایان رسید که شاخص کل این بازار با ۱۰ هزار و ۴۷۴ واحد صعود به رقم ۵۱۲ هزار و ۹۰۳ واحد رسید Download the Android bundle. شاخص کل این بازار نیز ۳۲۹۹واحد رشد و رقم ۱۷۷ هزار و ۸۳ واحد را ثبت کرد.

معامله گران ۷۶۹ هزار معامله انجام دادند که ۴۴هزار و ۳۱ میلیارد ریال ارزش داشت 우리효과 다운로드.

امروز ۲۹۴ نماد مثبت و ۶۳ نماد منفی بودند که از میان آن ها معدنی و صنعتی گل گهر، گروه مپنا، فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی چادرملو، بانک ملت، پالایش نفت تهران و توسعه معادن و فلزات نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت را روی بازار داشتند sidesync 다운로드.

همچنین بانک ملت، ماشین سازی اراک، بانک اقتصاد نوین، نوش مازندران، فولاد مبارکه اصفهان، پالایش نفت اصفهان و مس شهید باهنر نمادهای پربیننده امروز بورس بودند 크롬 한번에 다운로드.

چراغ فرابورس نیز امروز سبز بود و شاخص کل این بازار با ۱۰۰ واحد صعود به رقم ۶۵۹۱ واحد رسید 일어사전 다운로드.

معامله‌گران این بازار ۴۸۳ هزار معامله به ارزش ۲۰ هزار و ۲۱۴ میلیارد ریال انجام دادند 이키루 다운로드.

در این بازار ۱۵۷ نماد مثبت و ۶۰ نماد منفی بودند که از میان آن ها سنگ آهن گهر زمین، جنرال مکانیک، پتروشیمی زاگرس، پتروشیمی تندگویان، تولید نیروی برق دماوند و شرکت آهن و فولاد ارفع نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر مثبت و در مقابل فقط فرابورس ایران نسبت به سایر نمادها بیشترین تاثیر منفی را روی فرابورس گذاشتند Moemon.

سهامی ذوب آهن اصفهان، گروه صنایع کاغذ پارس، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، بانک دی، س Mamamu Music. توسعه و عمران استان کرمان، کشت و صنعت ناب خراسان و کشاورزی و دامپروری بینالود نمادهای پربیننده امروز فرابورس بودند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب