۲۳:۳۶:۲۷ - یکشنبه ۳ آذر ۱۳۹۸
حمله برنامه‌ریزی‌شده دشمن به تأسیسات عسلویه خنثی شد.
به نظر می‌آید دشمن به دنبال این بود تا کاری را که انصار‌الله یمن در حمله به تأسیسات سعودی کرد، در اینجا تلافی کند که نتوانست موفق شود 윈도우۷ 서비스팩۲ 다운로드. اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  دبیر شورای عالی امنیت ملی از خنثی شدن طرح برنامه‌ریزی‌شده دشمن برای حمله به تأسیسات عسلویه خبر داد […]

به نظر می‌آید دشمن به دنبال این بود تا کاری را که انصار‌الله یمن در حمله به تأسیسات سعودی کرد، در اینجا تلافی کند که نتوانست موفق شود 윈도우۷ 서비스팩۲ 다운로드.اقلیم زاگرس به نقل از نیک نفت:  دبیر شورای عالی امنیت ملی از خنثی شدن طرح برنامه‌ریزی‌شده دشمن برای حمله به تأسیسات عسلویه خبر داد 전자정부프레임워크 ۳.۵.۱ 다운로드.

علی شمخانی، دبیر شورای عالی امنیت ملی درباره حمله برخی از اغتشاشگران به تأسیسات عسلویه، گفت: «حمله به عسلویه توسط دشمن برنامه‌ریزی شده بود» 백묵 폰트 다운로드.

وی اضافه کرد: «به نظر می‌آید دشمن به دنبال این بود تا کاری را که انصار‌الله یمن در حمله به تأسیسات سعودی کرد، در اینجا تلافی کند که نتوانست موفق شود» 사무라이 쇼다운۵ 다운로드.

علی ربیعی سخنگوی دولت در حاشیه جلسه هیئت دولت از تلاش برای انفجار تأسیسات خط لوله نفتی عسلویه و برنامه‌ریزی برای حمله به مراکز حساس مخابراتی در شیراز و برخی از مراکز نظامی خبر داده بود email.

 

A pre-planned attack on Asaluyeh gas facility neutralized

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب