۱۹:۵۴:۳۸ - سه شنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۸
جزییات محرمانه نشست معتمدین باشت با یک نماینده مجلس در دربند تهران
چند روز پیش  یکی از نمایندگان پر نفوذ استان ۳۰ نفر از  معتمدین و ریش سفیدان شهرستان باشت  را به تهران جهت شرکت در یک همایش دعوت کرده بود Pre-bgm download. اقلیم زاگرس به نقل از سیمای زاگرس:  شنیده ها حکایت از فراخوان رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان باشت و چندتن از معتمدین این شهرستان در […]

چند روز پیش  یکی از نمایندگان پر نفوذ استان ۳۰ نفر از  معتمدین و ریش سفیدان شهرستان باشت  را به تهران جهت شرکت در یک همایش دعوت کرده بود Pre-bgm download.اقلیم زاگرس به نقل از سیمای زاگرس:  شنیده ها حکایت از فراخوان رؤسای شوراهای اسلامی شهرستان باشت و چندتن از معتمدین این شهرستان در دربند تهران دارد 도시정벌 ۱۱부 다운로드.

چند روز پیش  یکی از نمایندگان پر نفوذ استان ۳۰ نفر از  معتمدین و ریش سفیدان شهرستان باشت  را به تهران جهت شرکت در یک همایش دعوت کرده بود 피그 툴박스 다운로드.

در این نشست چند نفر از وزرا، رؤسای سازمان ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی حضور داشته و در این نشست مطالبات و نظرات مردمی نیز مورد بحث و تبادل قرار گرفته شده است.

در این سه روز اعضای همایش در محل دربند تهران به مدت سه روز حضور داشتند که هر وعده شام اعضای شورا بیش از ۳۵۰ هزار تومان بوده است.

بر اساس برخی شنیده ها و خروجی محتوایی این نشست نیز وعده های بود که ظاهرا در آینده قرار است عملیاتی شوند.

گفتنی است هماهنگ کننده این نشست یکی فرمانداران شهرستان های استان بود که از مدعوین برای شرکت در این همایش دعوت کرده بود.

از دیگر نکات قابل توجه در این فراخوان وعده اهدای ۱۰۰ تخته چادر هلال احمر برای یک شهرستان استان کهگیلویه و بویراحمد است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب