۰:۴۰:۳۹ - جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹
جزئیات فرار زندانیان پارسیلون خرم‌آباد /یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد
عصر روز پنجشنبه تعداد ۲۳ نفر از زندانیان زندان پارسیلون خرم‌آباد فرار کردند که در هنگام فرار یک نفر از آن‌ها کشته و یک نفر دیگر نیز زخمی شد Download the corps.   اقلیم زاگرس به نقل از مهر:  عصر روز پنجشنبه تعداد ۲۳ نفر از زندانیان زندان پارسیلون خرم‌آباد فرار کردند که در هنگام […]

عصر روز پنجشنبه تعداد ۲۳ نفر از زندانیان زندان پارسیلون خرم‌آباد فرار کردند که در هنگام فرار یک نفر از آن‌ها کشته و یک نفر دیگر نیز زخمی شد Download the corps.جزئیات فرار زندانیان «پارسیلون»/یک نفر کشته و یک نفر دیگر زخمی شد

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:  عصر روز پنجشنبه تعداد ۲۳ نفر از زندانیان زندان پارسیلون خرم‌آباد فرار کردند که در هنگام فرار یک نفر از آن‌ها کشته و یک نفر دیگر نیز زخمی شد Devade download.

یک منبع آگاه با اشاره به فرار تعدادی از زندانیان زندان «پارسیلون» خرم آباد، اظهار داشت: این موضوع در حال بررسی است vnc 뷰어 다운로드.

وی با بیان اینکه حدود ۲۳ نفر از زندان فرار کرده‌اند، افزود: همچنین هنگام فرار یک نفر زخمی و یک نفر نیز کشته شده است takeon subtitles.

این منبع آگاه تصریح کرد: تحقیقات و بررسی‌ها در این رابطه ادامه دارد و مسئولان ارشد قضائی زندان‌ها نیز در حال بررسی و بازجویی از افسر نگهبانی و کارمندان زندان که ناظر بر بندها بوده‌اند، هستند 안녕바다 별빛이 내린다 다운로드.

اداره کل زندان‌های لرستان نیز در خصوص فرار تعدادی از زندانیان زندان پارسیلون خرم آباد اطلاعیه‌ای صادر کرده که در آن آمده است:

بعد از ظهر روز پنجشنبه مورخ ۹۸/۱۲/۲۹ در اردوگاه حرفه آموزی و کاردرمانی زندانیان خرم آباد که ویژه نگهداری زندانیان جرایم سبک است و به همین لحاظ این مرکز از سطح حفاظتی معمولی برخوردار است، تعداد معدودی از زندانیان در زمانی که مأموران مشغول سرشماری و کنترل افراد بوده و در تطبیق و تشخیص شرایط واجدین عفو اعلام شده بودند از غفلت مأموران سو استفاده نموده و از محل اردوگاه متواری شدند affection.

این در حالی است که اردوگاه مذکور دارای حدود ۲۰۰ نفر زندانی می‌باشد و اکثریت قریب به اتفاق زندانیان به اختیار خود همچنان در محل اردوگاه حضور دارند 도둑맞곤 못살아 다운로드.

زندانیان متواری دارای جرایم سبک و با محکومیت‌های یکساله بوده‌اند و در بین آنان هیچ زندانی خطرناکی وجود ندارد 온-나라 메신저 다운로드.

پس از وقوع این حادثه، بلافاصله مقامات و عوامل قضائی، انتظامی، امنیتی و اجرایی ذیربط در استان در محل حضور یافته و اقدامات لازم برای دستگیری زندانیان متواری در دستور کار قرار گرفته و در حال انجام است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب