۱۴:۰۵:۳۰ - یکشنبه ۲ تیر ۱۳۹۸
جزئیات دستگیری یک زن جاسوس در وزارت نفت ایران
نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس از دستگیری یک خانم نفوذی در وزارت نفت از سوی نهادهای امنیتی خبر داد.  این فرد با ۱۶ مدیر وزارت نفت در ارتباط بوده و قصد تأثیرگذاری بر آنها را داشته است 생식의 우리 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس از دستگیری یک […]

نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس از دستگیری یک خانم نفوذی در وزارت نفت از سوی نهادهای امنیتی خبر داد.  این فرد با ۱۶ مدیر وزارت نفت در ارتباط بوده و قصد تأثیرگذاری بر آنها را داشته است 생식의 우리 다운로드. 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  نماینده مردم نجف‌آباد در مجلس از دستگیری یک خانم نفوذی در وزارت نفت از سوی نهادهای امنیتی خبر داد 오렌지캬라멜 립스틱 다운로드.

وی با بیان اینکه این خانم تبعه ایران و نفوذی بوده است افزود: این فرد با ۱۶ مدیر وزارت نفت در ارتباط بوده و قصد تأثیرگذاری بر آنها را داشته است.

نماینده نجف‌آباد در مجلس با بیان اینکه وزارت نفت در دوران تحریم پاشنه آشیل کشور است، افزود: چون کشور ما براساس درآمدهای نفتی اداره می‌شود وزنه نفت در کشور ما بسیار مهم است که استکبار سعی می‌کند با تاثیرگذاری بر این وزارتخانه فروش نفت کشور را مختل کند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب