۰:۴۹:۱۵ - چهارشنبه ۸ آبان ۱۳۹۸
جزئیات انفجار دو بمب صوتی در اهواز
این دو بمب یکی در منطقه چهارراه زند و دیگری در منطقه ملی‌راه منفجر شده‌اند که انفجار اول در حدود ساعت ۲۱:۲۰ امشب (۷ آبان ماه) در چهارراه زند و انفجار دوم حدود یک ربع بعد از آن در ملی راه رخ داده است.    اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  فرماندار اهواز با اشاره […]

این دو بمب یکی در منطقه چهارراه زند و دیگری در منطقه ملی‌راه منفجر شده‌اند که انفجار اول در حدود ساعت ۲۱:۲۰ امشب (۷ آبان ماه) در چهارراه زند و انفجار دوم حدود یک ربع بعد از آن در ملی راه رخ داده است. Image result for بمب صوتی"

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  فرماندار اهواز با اشاره به انفجار دو بمب صوتی در دو منطقه شهر گفت: علت این انفجارها در دست بررسی است python requests files.

جمال عالمی نیسی  اظهار کرد: این دو بمب یکی در منطقه چهارراه زند و دیگری در منطقه ملی‌راه منفجر شده‌اند که انفجار اول در حدود ساعت ۲۱:۲۰ امشب (۷ آبان ماه) در چهارراه زند و انفجار دوم حدود یک ربع بعد از آن در ملی راه رخ داده است. 

وی ادامه داد: هر دو بمبی که امشب منفجر شدند، دست‌ساز بوده‌اند و علت این دو انفجار نیز اکنون در حال بررسی است Kaohsia. این انفجارها خسارتی در پی نداشتند و بمب‌ها نیز در کنار خودروها در خیابان جاگذاری شده بودند. 

عالمی نیسی تصریح کرد: قبلاً هم این اتفاقات در اهواز رخ داده بود که علت و منشاء این اتفاقات بیشتر اختلافات خانوادگی و طایفه‌ای بوده است 칠드런 액트 자막 다운로드. علت انفجارهای امشب نیز در دست بررسی که آیا منشاء اختلافات خانوادگی داشته است یا اینکه عده‌ای نظر خاصی داشته‌اند. 

وی بیان کرد: بعید می‌دانم که این انفجارها مساله امنیتی خاصی باشد اما موضوع در حال بررسی است و اگر نتیجه‌ای گرفتیم اطلاع‌رسانی خواهد شد. 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب