۲۱:۵۷:۱۷ - یکشنبه ۴ اسفند ۱۳۹۸
تکذیب خبر اعدام نمادین نماینده مردم بویراحمد و دنا
خبر به دار آویختن نمادین غلام محمد زارعی از سوی ستاد منتخب بویراحمد و دنا تکذیب شد. رسیدگی‌ها و اقدامات دستگاه قضایی به شورای تأمین برای برخورد با این قضیه مجرمانه تا مشخص شدن واقعیت، ادامه دارد.    اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  خبر به دار آویختن نمادین غلام محمد زارعی از سوی ستاد منتخب […]

خبر به دار آویختن نمادین غلام محمد زارعی از سوی ستاد منتخب بویراحمد و دنا تکذیب شد. رسیدگی‌ها و اقدامات دستگاه قضایی به شورای تأمین برای برخورد با این قضیه مجرمانه تا مشخص شدن واقعیت، ادامه دارد.  

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:  خبر به دار آویختن نمادین غلام محمد زارعی از سوی ستاد منتخب بویراحمد و دنا تکذیب شد.

روز گذشته جشن پیروزی هواداران مهدی روشنفکر منتخب مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی به صورت خودجوش در منطقه گردشگری سرنجل کل شهرستان بویراحمد در ۲۰ کیلومتری شهر یاسوج با حضور انبوه هواداران وی برگزار شد traffic program.
در حالی در این تجمع چند هزار نفری یک نفر از هواداران برای تصویر برداری از ارتفاع، از طناب جرثقیل آویزان شده بود؛ یکی از حاضران در این مراسم با انتشار کلیپ تصویری و صوتی با مضمون” هم اکنون شاهد برپایی جشن دکتر روشنفکر و به دار آویختن حاج غلام محمد زارعی هستیم” و ننگ برتو در فضای مجازی خبرساز شد.
پخش این کلیپ بسیار زننده موجب واکنش‌های بسیاری از سوی عموم مردم، مسئولان و حتی هواداران مهدی روشنفکر شد 스왈로우테일 버터플라이 다운로드.
آقای روشنفکر منتخب مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در واکنش به پخش این کلیپ با انتشار پیامی این کلیپ را حاشیه ساز خواند.
در پیام روشنفکر آمده است: حضور باشکوه و غرورآفرین شما مردم در انتخابات این دوره، یکی دیگر از حماسه‌های ماندگار این سرزمین است edonkey2000 다운로드. بازتاب جهانی این حضور و مشارکت، مایهی افتخار اینجانب و این استان است.
در خصوص انتشار کلیپ عجیب و مشکوک به استحضار می رساند جشن این روز به صورت کاملاً خودجوش و غیررسمی برگزار شد. حسب اطلاعات واصله، در این مراسم فردی با استفاده از جرثقیل و از ارتفاع بالا در حال تهیه فیلم و تصویر از جمعیت حاضر است 트라이앵글 영화 다운로드. فردی دیگر با شیطنت سخنانی توهینآمیز و زشت و زننده درباره نماینده اخلاقمدار، متین و بزرگوار مردم در مجلس شورای اسلامی بیان میکند. اینجانب ضمن محکوم کردن این رفتار غیراخلاقی و مشکوک، از چنین رفتار‌ها و افرادی اعلام برائت میکنم 소명 ۲ 다운로드. در ایّام تبلیغات انتخاباتی و به اذعان مقامات مسئول، جریان ندای وحدت بیشترین پایبندی به اخلاق و قانون را داشته است. لذا، اخلاق مداری سرلوحه ی برنامه‌ها و شعار‌های ما بوده و خواهد بود. طبیعتاً حق پیگیری قضایی تا حصول نتیجه و روشن شدن کم و کیف ماجرا برای اینجانب محفوظ است Download Christian music. به این وسیله از نهاد‌های نظامی و امنیتی و مقامات قضایی استدعا دارد در این خصوص مساعدت لازم را به عمل آورند. دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد هم در واکنش به انتشار این فیلم به صورت گسترده در فضای مجازی ۲ اطلاعیه صادر کرد Monument valley.
در اطلاعیه مهم دادگستری کل استان با اشاره به اینکه انتشار این کلیپ سبب تشویش اذهان عمومی و اخلال در نظم عمومی شده است آمده است: این چنین اقداماتی بسیار زشت و زننده بوده و دستگاه قضایی استان به اشد وجه با عامل و عوامل آن برخورد خواهد کرد. در این اطلاعیه آمده است: به محض اطلاع از موضوع، رئیس کل محترم دادگستری استان به دادستان محترم مرکز استان و معاونت پیشگیری دستور بررسی موضوع را داده و اقدامات منتهی به دستگیری و محاکمه عاملان توسط دادستانی محترم مرکز استان در دست اقدام است 윈도우 서버 ۲۰۱۲ r2 iso 다운로드. توقع بر این است افرادی که این اقدام سخیف و زشت منتسب به آن‌ها است انزجار خود را از این اقدام زشت اعلام کنند.
سید عیسی حسنی، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: همانگونه که تاکید ریاست محترم قوه قضائیه در برخورد شدید با مظاهر بی نظمی و نا امنی در جامعه است، دستگاه قضایی استان نیز قطعاً با این عوامل برخورد و در اسرع وقت مردم عزیز شهرستان بویراحمد و دنا را از این اقدامات مطلع خواهد کرد Korean Song. در اطلاعیه شماره ۲ دادگستری کهگیلویه و بویراحمد هم با استناد به گفته معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان آمده است: این شخص به زودی شناسایی و با وی برخورد خواهد شد.
حسنی گفت: رسیدگی‌ها و اقدامات دستگاه قضایی به شورای تأمین برای برخورد با این قضیه مجرمانه تا مشخص شدن واقعیت، ادامه دارد Download the Assassination trailer.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب