۱۹:۳۷:۴۷ - یکشنبه ۵ آبان ۱۳۹۸
 تولید ۴۰ هزار تن انگور در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر
سالانه ۴۰ هزار تن انگور در باغات استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه در شهرستان دنا تولید می‌شود. سطح باغات انگور این استان یک هزار و ۶۸ هکتار بوده که سالانه ۴۰ هزار تن تولید دارند wce. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالانه ۴۰ هزار تن انگور در باغات […]

سالانه ۴۰ هزار تن انگور در باغات استان کهگیلویه و بویراحمد بویژه در شهرستان دنا تولید می‌شود. سطح باغات انگور این استان یک هزار و ۶۸ هکتار بوده که سالانه ۴۰ هزار تن تولید دارند wce.اقتصاد بدون نفت| تولید 40 هزار تن انگور در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد گفت: سالانه ۴۰ هزار تن انگور در باغات این استان بویژه در شهرستان دنا تولید می‌شود 마인크래프트 정품 런처 다운로드.

وی با اشاره به اینکه انگور تولیدی سی‌سخت ظرفیت صادرات به خارج از کشور را دارد، عنوان کرد: بخش زیادی از انگور تولیدی استان به دیگر استان‌های کشور صادر می‌شود.

تاج الدینی خاطرنشان کرد: کارخانه بسته بندی و فرآوری از جمله کارخانه میوه خشک کنی در سی سخت فعالیت دارد که بدون شک به کشاورزان و باغداران منطقه کمک بسزایی می‌کند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب