۸:۲۲:۳۶ - سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸
تولید ۱۲۰ هزار تن سیب در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر
سالانه ۱۲۰ هزار تن سیب از ۵ هزار و ۳۰ هکتار باغ در نقاط مختلف این استان از جمله دو شهرستان بویراحمد و دنا برداشت می‌شود 젤다의 전설 시간의 오카리나 다운로드. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد می‌گوید: سالانه ۱۲۰ هزار تن سیب درختی در این استان از […]

سالانه ۱۲۰ هزار تن سیب از ۵ هزار و ۳۰ هکتار باغ در نقاط مختلف این استان از جمله دو شهرستان بویراحمد و دنا برداشت می‌شود 젤다의 전설 시간의 오카리나 다운로드.اقتصاد بدون نفت|تولید 120 هزار تن سیب در کهگیلویه و بویراحمد + تصاویر

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد می‌گوید: سالانه ۱۲۰ هزار تن سیب درختی در این استان از نوع زرد و قرمز تولید می‌شود Tissucci download.

وی سطح باغات سیب این استان را ۶ هزار هکتار عنوان کرد و افزود: از این میزان ۵ هزار و ۳۰ هکتار ثمری و ۹۷۰ هکتار غیر بارور بوده که در سال‌های آینده به مرحله ثمر می‌رسند.

تاج‌الدینی با بیان اینکه با آزاد شدن صادرات مشکل باغدارن این استان نیز برطرف شد، ابراز کرد: تا قبل از این موضوع سیب باغداران روی دست آنان مانده بود که دیگر بخشی صادر می‌شود.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: با همکاری تعاون روستایی ۳ مرکز خرید سیب صنعتی(درجه۳) در کاکان، سی سخت و تنگ سرخ بویراحمد راه اندازی شده است.
وی بیان کرد: قیمت سیب صنعتی ۸۰۰ تومان تعیین شده است که این موضوع نیز کمک بسیار بزرگی به باغداران می‌کند و در واقع دست دلالان قطع می‌شود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب