خبر را در صفحه اصلی ببینید
خبر را چاپ کنید
۹۸/۰۷/۱۱ ۲۰:۳۳
شناسه خبر : 23806

تورم کره‌ جنوبی منفی شد!

نرخ تورم کره‌ جنوبی به منفی ۰.۴ درصد رسید. برای نهمین ماه متوالی نرخ تورم در کره جنوبی در ماه سپتامبر نیز کاهش یافت تا با رسیدن نرخ تورم به سطح کمتر از صفر درصد در ۱۲ ماه منتهی به سپتامبر، رکورد کمترین نرخ تورم به ثبت رسیده در این کشور از زمان ثبت داده‌های تورم […] ...

نرخ تورم کره‌ جنوبی به منفی ۰.۴ درصد رسید. برای نهمین ماه متوالی نرخ تورم در کره جنوبی در ماه سپتامبر نیز کاهش یافت تا با رسیدن نرخ تورم به سطح کمتر از صفر درصد در ۱۲ ماه منتهی به سپتامبر، رکورد کمترین نرخ تورم به ثبت رسیده در این کشور از زمان ثبت داده‌های تورم در سال ۱۹۶۵ شکسته شود FreecartRider. آخرین رکورد تورم در کره جنوبی مربوط به ماه قبل با صفر درصد بود.کره جنوبی

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  نرخ تورم کره‌ جنوبی به منفی ۰.۴ درصد رسید Download Clowns.

برای نهمین ماه متوالی نرخ تورم در کره جنوبی در ماه سپتامبر نیز کاهش یافت تا با رسیدن نرخ تورم به سطح کمتر از صفر درصد در ۱۲ ماه منتهی به سپتامبر، رکورد کمترین نرخ تورم به ثبت رسیده در این کشور از زمان ثبت داده‌های تورم در سال ۱۹۶۵ شکسته شود Free Windows Media Player. آخرین رکورد تورم در کره جنوبی مربوط به ماه قبل با صفر درصد بود.

در بین بخش‌های مختلف تورم مواد غذایی و نوشیدنی با منفی ۴.۱ درصد به کمترین سطح تاریخ خود رسید Last Order of The Total Dream. نرخ تورم منفی در حوزه حمل و نقل با منفی ۱.۶ درصد، ارتباطات با منفی ۱.۸ درصد و فرهنگ و آموزش با منفی ۱.۳ درصد نیز به ثبت رسید Pubji Light.

نرخ تورم چهارمین اقتصاد بزرگ آسیا اکنون فاصله بسیار زیادی با تورم دو درصدی هدف‌گذاری شده توسط بانک مرکزی این کشور دارد Knox Multi Download. طی این مدت، هسته تورمی که تغییرات قیمت اقلام کشاورزی و انرژی را به دلیل نوسانات بالای ان ها در نظر نمی‌گیرد به ۰.۶ درصد رسید mf toolbox 다운로드. بر مبنای ماهانه نیز نرخ تورم در ماه سپتامبر ۰.۴ درصد اندازه گیری شده است.

در حال حاضر نرخ بهره در کره جنوبی ۱.۵ درصد است اما مقامات این بانک بارها و بارها بر باز بودن درها برای کاهش نرخ بهره خبر داده اند 간단한 음악 다운로드. خبر کاهش تورم در شرایطی اعلام می شود که فعالان کره‌ای پیش تر نیز تحت تاثیر خبر کاهش پی در پی ماهانه صادرات این کشور نسبت به چشم انداز اقتصادی آن ناامید شده اند latest version of Android.

متوسط نرخ تورم کره جنوبی در بازه زمانی ۱۹۶۶ تا ۲۰۱۹ معادل ۷.۲۲ درصد بوده است که کمترین رقم ثبت شده مربوط به سپتامبر ۲۰۱۹ با منفی ۰.۴ درصد و بیشترین تورم ثبت شده مربوط به اکتبر ۱۹۸۰ با ۳۲.۵ درصد بوده است Maternity Yoga Download.

در ماه سپتامبر صادرات کره جنوبی برای دهمین ماه متوالی رشد منفی را به ثبت رساند و ۱۱.۷ درصد کمتر شد. آن سو اون، کارشناس اقتصاد کره گفت: با توجه به آمارهای اخیر شانس کاهش نرخ بهره بیش از هر زمان دیگری افزایش پیدا کرده است.

South Korea sets first negative inflation on record in September