1. تظاهرات اعتراض آمیز علیه گرانی ها در مشهد و توضیحات فرماندار
تاریخ: ۲۱:۴۶ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۷
تظاهرات اعتراض آمیز علیه گرانی ها در مشهد و توضیحات فرماندار

تعدادی که قصد تعرض به اموال عمومی و تخریب آن‌ها را داشتند توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شدند.  تظاهرات اعتراض آمیز مردم مشهد نسبت به گرانی ها در حالی برگزار شد که فرصت طلبی رسانه ای ضد انقلاب از خواسته‌های مردم مشهد به نفع خود سود برد.  اقلیم زاگرس به نقل سایت مشهد فوری: صبح امروز جمعی […]

تعدادی که قصد تعرض به اموال عمومی و تخریب آن‌ها را داشتند توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شدند. تظاهرات اعتراض آمیز مردم مشهد نسبت به گرانی ها در حالی برگزار شد که فرصت طلبی رسانه ای ضد انقلاب از خواسته‌های مردم مشهد به نفع خود سود برد. 

اقلیم زاگرس به نقل سایت مشهد فوری: صبح امروز جمعی از مردم مشهد در اعتراض به مسائل و مشکلات معیشتی در میدان شهداء تجمع کردند.

در این تجمع مردم با شعارهایی از جمله “پلیس برو دزد و بگیر” و “یک اختلاس کم بشه مشکل ما حل میشه”و… خواهان پیگیری مسئولان در عمل به وعده ها و مبارزه جدی تر با فساد شدند که با سوءاستفاده رسانه های فرصت طلب و ضدانقلاب روبرو شد.

در این تجمع تعدادی از عناصر ضدانقلاب از فضای ایجاد شده استفاده کرده و شعارهای هنجارشکنانه سر دادند.

خبرنگاران حاضر در صحنه گزارش داده اند که پلیس که در تعامل با مردم زمینه را برای تداوم این تجمع فراهم کرده بود مجبور به درخواست پایان دادن به تجمع شد که با همراهی عموم مردم این تجمع در مدت کوتاهی به پایان رسید اما برای متفرق کردن تعدادی عناصر فرصت طلب مجبور به استفاده از زور شد که به گفته فرماندار مشهد تعداد اندکی دستگیر شدند.

اعتراضات مردمی نسبت به خطوط بی ار تی

خواسته اصلی مردم در این تجمع توجه مسئولان به حل مشکلات معیشتی و مبارزه با فساد و کنترل روند گرانی های اخیر بود که دولت باید رسیدگی کند. اعتراض برخی از مردم به این سوءاستفاده نشان می دهد باید مطالبات عمومی را دید تا مورد سوءاستفاده جریان‌های معاند قرار نگیرد.

 


مدارای نیروی انتظامی با شرکت کنندگان در تجمع غیرقانونی در مشهد

فرماندار مشهد گفت: تجمع امروز غیرقانونی بود با این وجود نیروی انتظامی با تجمع‌کنندگان بسیار با مدارا برخورد کرد.

مدارای نیروی انتظامی با تجمع‌کنندگان تجمع غیرقانونی در مشهد

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 محمدرحیم نوروزیان افزود: این تجمع که امروز در میدان شهدا مشهد برگزار شد غیرقانونی بود و مجوزی برای برگزاری آن صادر نشده بود .

اوبا بیان اینکه سعی بر این بود که مشکلی ایجاد نشود و عده‌ای از این تجمع غیر قانونی سوء‌استفاده نکنند، تصریح کرد: بر این اساس تذکراتی به این افراد داده شد و آن‌ها مدتی در میدان شهدا حضور داشتند و پس از آن متفرق شدند. همچنین تعدادی که قصد تعرض به اموال عمومی و تخریب آن‌ها را داشتند توسط مأموران نیروی انتظامی بازداشت شدند.

فرماندار مشهد افزود: این تجمع کنترل شد و اتفاق خاصی در آن رخ نداد و در حال حاضر تجمع پایان یافته است.

پاسخی بگذارید

هاست" title="تبلیغات">تبلیغات
هاست" title="تبلیغات">تبلیغات
تبلیغات