۱:۳۶:۳۰ - یکشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹
تصاویر عبور از راه پرخطر خدا آفرین
پل خدا آفرین، در حقیقت حاصل رانش کوه و ایجاد یک گذرگاه طبیعی بر روی رودخانه خروشان بازفت است و آب به طرز حیرت آوری از زیر سنگ‌های عظیم عبور می‌کند diffmerge 다운로드. به همین سبب عشایر بختیاری، در این منطقه به وسیله تیشه و کلنگ، پلکانی را در میان صخره‌های سخت کوه ایجاد کرده‌اند […]

پل خدا آفرین، در حقیقت حاصل رانش کوه و ایجاد یک گذرگاه طبیعی بر روی رودخانه خروشان بازفت است و آب به طرز حیرت آوری از زیر سنگ‌های عظیم عبور می‌کند diffmerge 다운로드. به همین سبب عشایر بختیاری، در این منطقه به وسیله تیشه و کلنگ، پلکانی را در میان صخره‌های سخت کوه ایجاد کرده‌اند YouTube link. برخی قدمت این پلکان را به هزارسال قبل نسبت داده‌اند.اقلیم زاگرس به نقل از مهر:  ایل راه‌های عشایری متعددی در استان چهارمحال و بختیاری وجود دارد 스파클 맵 다운로드. یکی از این ایل راه‌های پرخطر و صعب العبور، ایل راه «خدا آفرین» در منطقه گزستان چهارمحال و بختیاری است 포레이저 다운로드. پل خدا آفرین، در حقیقت حاصل رانش کوه و ایجاد یک گذرگاه طبیعی بر روی رودخانه خروشان بازفت است و آب به طرز حیرت آوری از زیر سنگ‌های عظیم عبور می‌کند 김경호 ۱۰ 집 다운로드.

به همین سبب عشایر بختیاری، در این منطقه به وسیله تیشه و کلنگ، پلکانی را در میان صخره‌های سخت کوه ایجاد کرده‌اند 리즈와 파랑새 다운로드. برخی قدمت این پلکان را به هزار سال قبل نسبت داده‌اند ms 오피스 ۲۰۱۰ 무료 다운로드. یک کتیبه با مضامین اسلامی نیز در روی سنگ‌ها حجاری شده است vjoy.

شیب تند این مسیر و باریک بودن آن، مخاطرات بسیاری را به همراه دارد old Minesweeper. چهارپایان بزرگ، زنان و کودکان که قادر به عبور از این ایل راه نیستند با بَلَم (نوعی قایق که با مشک ساخته می‌شود و به آن کلک یا سینی نیز گفته می‌شود) از قسمت‌های کم خروش تر رودخانه رد می‌شوند Linux gcc. کوچک‌ترین اشتباهی در این مسیر موجب رم کردن دام‌ها و سقوط آنها از پرتگاه‌های این ایل راه می‌شود.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب