۱۳:۰۹:۰۲ - سه شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸
تصاویر حضور بی سابقه و پرشور گچسارانی ها در مراسم تشییع نمادین پیکر سردار حاج قاسم سلیمانی
مردم گچساران در این مراسم بی سابقه و پرشور  پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس را به صورت نمادین تشییع کردند و میثاقی دوباره با آرمان های شهدا انجام دادند و انزجار خود را از دشمنان قسم خورده این مملکت به خصوص دولت امریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند Johnny English. اقلیم […]

مردم گچساران در این مراسم بی سابقه و پرشور  پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس را به صورت نمادین تشییع کردند و میثاقی دوباره با آرمان های شهدا انجام دادند و انزجار خود را از دشمنان قسم خورده این مملکت به خصوص دولت امریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند Johnny English.


اقلیم زاگرس:  همزمان با برگزاری مراسم تشییع سردار حاج قاسم سلیمانی در کرمان، مراسم تشییع نمادین شهدای مقاومت در گچساران برگزار شد و جاماندگان اجتماع میلیونی کرمان حضور پرشوری در این مراسم داشتند Sokoban 다운로드.

 مردم ولایتمدار و شهیدپرور شهر گچساران همزمان با برگزاری مراسم تشییع حاج قاسم سلیمانی در کرمان، مراسمی نمادینی برگزار کردند و جاماندگان اجتماع میلیونی کرمان حضور پرشوری در این مراسم داشتند 배경사진 다운로드.

مردم گچساران در این مراسم پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی المهندس را به صورت نمادین تشییع کردند و میثاقی دوباره با آرمان های شهدا انجام دادند و انزجار خود را از دشمنان قسم خورده این مملکت به خصوص دولت امریکا و رژیم صهیونیستی اعلام کردند 그로테스크 다운로드.

منبع: آفتاب جنوب

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب