۱۳:۱۴:۰۷ - چهارشنبه ۱۶ مرداد ۱۳۹۸
تصاویر بی نظیر و فوق العاده طبیعت و حیات وحش دنا/ انتشار فیلم پلنگ ایرانی در کوه دنا
تصاویر بی نظیر و فوق العاده از طبیعت و حیات وحش کوه دنا که توسط جوان مستند ساز هم استانی به زیباترین شکل ممکن به تصویر کشیده شده است. در این فیلم تصاویری برای اولین بار از پلنگ ایرانی در کوه دنا منتشر شده است flashget 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  رشته کوه […]

تصاویر بی نظیر و فوق العاده از طبیعت و حیات وحش کوه دنا که توسط جوان مستند ساز هم استانی به زیباترین شکل ممکن به تصویر کشیده شده است. در این فیلم تصاویری برای اولین بار از پلنگ ایرانی در کوه دنا منتشر شده است flashget 다운로드. 

اقلیم زاگرس به نقل از صبح زاگرس:  رشته کوه دنا بلندترین و بزرگ‌ترین چین‌خوردگی رشته‌کوه بزرگ زاگرس محسوب می‌شود و دارای خط الراسی به طول تقریبی ۹۰ کیلومتر است 자바 jdk 1.8 다운로드.

بلندترین نقطه در استان کهگیلویه وبویراحمد قله دنا واقع در شهرستان دنا با ارتفاع ۴۴۰۹ متر در ۳۵ کیلومتری شمال غربی شهر یاسوج در شهر سی سخت جای گرفته است vim editor. شهرستانی که این قله در آن قرار دارد نیز شهرستان دنا نام دارد .

تصاویر بی نظیر و فوق العاده از طبیعت و حیات وحش کوه دنا که توسط جوان مستند ساز هم استانی به زیباترین شکل ممکن به تصویر کشیده شده است php jpg 다운로드. در این فیلم تصاویری برای اولین بار از پلنگ ایرانی در کوه دنا منتشر شده است 카달로그 디자인 다운로드.

گونه های جانوری نادری در این منطقه وجود دارد که می تواند هر مستند ساز خلاق را برای ثبت بهترین لحظات به این رشته کوه بکشاند 응답하라 ۱۹۹۸ 다운로드. مهمترین گونه های جانوری که در این رشته کوه وجود دارد می توان به پلنگ ایرانی – بز کوهی- قوچ و میش – خرس – گرگ- و پرندگان زیبایی چون کبک و شاهین و عقاب اشاره کرد 유튜브 동영상 핸드폰 다운로드.

در رشته کوه دنا گیاهان دارویی و خوراکی زیادی چون آویشن و کنگر و … نیز وجود دارد که سالانه گردشگران و طبیعت دوستان زیادی را به این کوه زیبا می کشاند IPhone Open Load Download.

گفتنی است رشته کوه دنا در شهر سی سخت استان کهگیلویه و بوبراحمد واقع شده است Gothic.

فیلم: جواد هادی اصل

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب