۲۱:۴۴:۱۲ - جمعه ۲۷ تیر ۱۳۹۹
تراژدی دنباله‌دار آتش‌سوزی‌ها در کهگیلویه
از صبح امروز شاهد وقوع حریقی خطی در مراتع روستاهای سمغان، دارگنده، لیرتلخک و دستگرد (توابع بخش مرکزی) بوده ایم. اقدام ناآگاهانه به آتش زدن کاه و کلش باقی مانده از مزارع باعث خسارت جدی به مراتع و  مزارع اهالی منطقه شده است Download Backtrack 5.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  فرماندار شهرستان کهگیلویه […]

از صبح امروز شاهد وقوع حریقی خطی در مراتع روستاهای سمغان، دارگنده، لیرتلخک و دستگرد (توابع بخش مرکزی) بوده ایم. اقدام ناآگاهانه به آتش زدن کاه و کلش باقی مانده از مزارع باعث خسارت جدی به مراتع و  مزارع اهالی منطقه شده است Download Backtrack 5.تراژدی دنباله‌دار آتش‌سوزی‌ها در کهگیلویه

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  فرماندار شهرستان کهگیلویه از آتش‌سوزی مراتع و اراضی کشاورزی این شهرستان خبر داد here 다운로드.

علیرضا اتابک با بیان اینکه متاسفانه همچنان شاهد آتش سوزیهای متوالی در مراتع و اراضی کشاورزی شهرستان هستیم اظهار کرد: از صبح امروز شاهد وقوع حریقی خطی در مراتع روستاهای سمغان، دارگنده، لیرتلخک و دستگرد(توابع بخش مرکزی) بوده ایم 파이썬 셀레니움 다운로드.

وی گفت: با وجود تلاش نیروهای مردمی و دستگاههای اداری عملیات اطفا حریق همچنان در حال انجام است manual installation files.

اتابک با بیان اینکه علت و عامل  این آتش سوزی  بی احتیاطی و عامل انسانی بوده است، تصریح کرد: اقدام ناآگاهانه به آتش زدن کاه و کلش باقی مانده از مزارع باعث خسارت جدی به مراتع و  مزارع اهالی منطقه شده است Party panic download.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب