۰:۱۷:۴۵ - سه شنبه ۲۶ شهریور ۱۳۹۸
ترامپ گفت که آمریکا قول حمایت از عربستان را نمی دهد.
 ترامپ گفت که آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگر چه ایران مظنون به حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی است. آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگرچه برای آن آماده است 오늘도 빛나는 너에게 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:   ترامپ گفت که آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگرچه برای آن آماده است Third […]

 ترامپ گفت که آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگر چه ایران مظنون به حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی است. آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگرچه برای آن آماده است 오늘도 빛나는 너에게 다운로드.ترامپ گفت که آمریکا قول حمایت از عربستان را نمی دهد

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:   ترامپ گفت که آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگرچه برای آن آماده است Third Love.

 ترامپ گفت که آمریکا بدنبال جنگ با ایران نیست اگر چه ایران مظنون به حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی است 한컴 사전 무료 다운로드.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاری که پرسیده بود آیا ایران در پشت حملات به پالایشگاه های سعودی قرار دارد، پاسخ داد: به نظر می رسد که چنین باشد.”

ترامپ تصریح کرد که این موضوع در حال حاضر مورد بررسی قرار می گیرد و قول داد که نتیجه قطعی و واضح خود را در آینده در این رابطه بیان کند youtube videos from your mac.

وی همچنین خاطرنشان کرد که آمریکا بهتر از هر کشور دیگری برای درگیری (نظامی) آماده است و خاطرنشان کرد که آمریکا سیستم های تسلیحاتی بهتری دارد 귓방망이 다운로드.

در شب ۱۴ سپتامبر، تاسیسات شرکت آرامکو در شرق عربستان با ده هواپیمای بدون سرنشین مورد حمله قرار گرفتند free ppt theme. مسئولیت این حمله توسط حوثی های یمن برعهده گرفته شده است.

وزیر امور خارجه آمریکا، مایک پمپئو از دخالت احتمالی تهران در این حملات خبر داد 코드기어스 부활의 를르슈 다운로드.

وزارت امور خارجه ایران این اتهامات را رد کرد و خاطرنشان کرد که سیاست آمریکا از “فشار حداکثر” به سمت “دروغ حداکثر”  سوق پیدا کرده است 호텔더스크의 비밀 다운로드.

DONALD TRUMP: said Monday that he wants to avoid war with Iran, a day after warning that the United States was “locked and loaded” in response to attacks on Saudi oil facilities 최진희 다운로드.

Trump says he wants to avoid war with Iran

How drone attacks on Saudi Aramco might blow up US-Iran tensions

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب