۱۸:۰۵:۲۰ - پنجشنبه ۴ مهر ۱۳۹۸
ترامپ ورود مقامات ارشد ایران و بستگان آنها به آمریکا را ممنوع کرد.
کاخ سفید با انتشار یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا ورود مقامات بلندپایه ایران و ونزوئلا و همچنین خویشاوندان درجه یک آنها به خاک آمریکا را ممنوع کرد endnote x7.   اقلیم زاگرس به نقل از مهر:    کاخ سفید با انتشار یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا ورود […]

کاخ سفید با انتشار یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا ورود مقامات بلندپایه ایران و ونزوئلا و همچنین خویشاوندان درجه یک آنها به خاک آمریکا را ممنوع کرد endnote x7.ترامپ ورود مقامات ارشد ایران و بستگان آنها به آمریکا را ممنوع کرد

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:    کاخ سفید با انتشار یک اطلاعیه رسمی اعلام کرد که رئیس جمهور آمریکا ورود مقامات بلندپایه ایران و ونزوئلا و همچنین خویشاوندان درجه یک آنها به خاک آمریکا را ممنوع کرد Download the Chinese app.

 کاخ سفید اعلام کرد که ورود مقامات ارشد دولت ایران و خویشاوندان درجه یک آنان به خاک آمریکا ممنوع است 캐드파워 ۲۰۱۲ 다운로드.

کاخ سفید در بیانیه ای که متعاقب امضای این فرمان اجرایی توسط «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا صادر کرد، مدعی شد: «رژیم ایران به بحران های بشردوستانه دامن می زند، همسایگان خود را تهدید می کند، دریانوردی بین المللی را تهدید می کند و حملات سایبری ویرانگری را رهبری و اجرا می کند!»

رئیس جمهور آمریکا همچنین سفر و ورود «نیکلاس مادورو» رئیس جمهور ونزوئلا و خویشاوندان درجه یک وی را به همراه افرادی که از معامله با دولت ونزوئلا سود مالی می برند، به خاک آمریکا ممنوع کرد. دفتر مطبوعاتی کاخ سفید با ادعای «بحران سیاسی  و بشردوستانه» بوجود آمده از سوی کاراکاس، «ورود به خاک آمریکا را برای افراد مهاجر و غیرمهاجری که نهادهای دموکراتیک ونزوئلا را تهدید می کنند، به حالت تعلیق درآورد».

افرادی که مشمول این ممنوعیت می شوند عبارتند از تمام مقامات دولتی با سمت معاون وزیر و بالاتر، اعضای نیروهای مسلح از درجه سرهنگ به بالا، اعضای مجلس قانونگذاری ونزوئلا و همچنین اعضای درجه یک خانواده آنان.

این اقدام دولت آمریکا جدیدترین تلاش دولت ترامپ برای برکناری رئیس جمهور ونزوئلا است. با این حال، وزیر خارجه ونزوئلا در گفتگو با اسپوتنیک خاطرنشان کرد که ممنوعیت ورود به خاک آمریکا پیش از این نیز برقرار بوده است.

Trump moves to bar senior Iranian officials from U.S

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب