۱۶:۰۸:۳۳ - جمعه ۲۵ بهمن ۱۳۹۸
تبر ابراهیمی سید قدرت الله حسینی علیه تبهکاران و غارتگران بیت المال
تبر ما برای تبهکاران در سطح مملکت و برای ضایع کنندگان حقوق ملت، تبر ابراهیمی خواهد بود. خطاب من به همه کسانی است که به نحوی به این انقلاب خیانت می کنند، ما امده ایم تا مجلسی انقلابی با رویکرد اهداف حضرت امام‌ راحل و در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم 스마트 폰 gta4 다운로드.   […]

تبر ما برای تبهکاران در سطح مملکت و برای ضایع کنندگان حقوق ملت، تبر ابراهیمی خواهد بود. خطاب من به همه کسانی است که به نحوی به این انقلاب خیانت می کنند، ما امده ایم تا مجلسی انقلابی با رویکرد اهداف حضرت امام‌ راحل و در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم 스마트 폰 gta4 다운로드.غارتگران بیت المال باید محاکمه شوند/ اگر ریگی به کفش ندارند چرا شفاف سازی نمی کنند

 

اقلیم زاگرس به نقل از ۱۹آبان:   سید قدرت الله حسینی پور در جمع اهالی طایفه عالیشاهی گفت: جلوی ستاد انتخاباتی بنده در شهر ظاهراً چند درخت را قطع کردند، که بنده هم بی اطلاع بودم‌، برخی آقایان فرمودند که بنده با تبر آمده ام!، پس بدانید که من با تبر می آیم آنهم تبری برای ریشه کردن کسانی که به مردم ستم کرده اند و می کنند،تبر ما در آینده برای کسانی است که حقوق ملت را پایمال کرده اند و هنوز از رو هم نمی روند 컴시간 알리미 다운로드.

وی افزود: تبر ما برای تبهکاران در سطح مملکت و برای ضایع کنندگان حقوق ملت تبر ابراهیمی خواهد بود، واقعا شما نگران قطع چند تا درخت شده اید؟ داستان شما داستان آمریکای جنایتکار است که دم از حقوق بشر می زد و هر وقت که می شنود گربه ای را در خیابان هایش خودرویی زیر گرفته پس شال عزا می گیرند در حالی که در سایه همین حقوق بشر کذایی، روزانه هزاران انسان ها بیگناه را دراین کره خاکی به خاک و خون می کشند و بعد هم دم از حقوق حیوانات می زنند؛ و امروز هم شما مدافع درختان شده اید!!!؟ 마음짓기 다운로드.

حسینی ادامه داد: اکثر درختان را شهرداری  می برد تا در بهار جانی دوباره بگیرید پس بدانید که ما به شدت سخنان شکننده شما را کوبنده پاسخ  می دهیم و حاضر جوابیم، پس برای خودتان دردسر درست نکنید mms videos.

وی در ادامه گفت: گشتند در پرونده بنده و یک نقطه سیاه پیدا نکردند بعد آمده اند و می گویند ستادتان درختان را قطع کرده که واقعا مردم از این نوع کلام و انتقاد می خندند، اگر بخواهیم یک کلام‌ منصفانه به موضوعات داشته باشیم ریشه مشکلات در سه بخش است و ۴۰ درصد مشکلات به ساختار معیوب کنونی کشور برمیگردد، ۴۰ درصد دیگر به عملکرد مدیران ناتوان، فرتوت و بی اراده و کسانی که در فکر ضعفا و فقرا نبوده و نیستند مخصوصا در این دولت فشل، ۲۰ درصد هم به تحریم ها برمیگردند و خیلی ها هم دوست دارند مشکلات را به برجام و تحریم ها ربط بدهند hmm station.

حسینی ادامه داد: رهبر انقلاب ۱۸سال قبل فرمان ۱۸ماده ای ترسیم کردند و آقا در ریزترین موضوعات کشور اگاه هستند و چراغ راه را نشان می دهند، رهبری فرمودند که اگر دست مفسدان از امکانات حکومتی قطع نشود سرمایه گذار و تولید کننده و اشتغال طلب همه احساس ناامنی خواهند کرد، قوه قضاییه باید جلوی این اقدامات را بگیرد 살육의 천사 한글판 다운로드.

وی افزود: کسانی که جایگاه های مهم در تصرف انهاست و کوتاهی کنند در دزدی دزدان و در خیانت خیانت کاران سهیم و شریک هستند، در امر مبارزه با فساد نباید هیچ تبعیضی وجود داشته باشد کسانی که میلیاردها تومان از بیت المال غارت کرده اند باید محاکمه شود، چرا که اگر خائن نبودند این همه مشکلات برای مملکت بوجود نمی آمد Sharing Square otf.

این کاندیدای انتخابات مجلس گفت: چرا برخی مسئولین در بحث سرمایه های خودشان رای شفاف ندادند، حتما ریگی به کفش دارند پس معلوم است سرمایه ها را به جیب زدید و مردم را به این روز سیاه کشاندید، جناب دولت به لطایف الحیل سعی کرد که موضوع حقوق های نجومی را ماست مالی کند، خطاب من به همه کسانی است که به نحوی به این انقلاب خیانت می کنند، ما امده ایم تا مجلسی انقلابی با رویکرد اهداف حضرت امام‌ راحل و در تراز جمهوری اسلامی داشته باشیم slr 클럽 사진 다운로드.

حسینی در ادامه گفت: این فسادها و مشکلاتی که مردم دارند بیشتر اقتصادی‌ است که بیشتر گرفتاری ها تابع همین مشکلات است، این مشکلات هم باید در تریبون مجلس گفته شود و فضا باید برای مفسدان و غارتگران کاملا امنیتی شود تا بترسند و در صورت انجام مچ شان قطع شود 오즈 리포트 디자이너 다운로드.

وی تاکید کرد: شفاف سازی اموال باید اجرایی شود و به بیت المال برگردد و صرف منافع عمومی کشور شود، بحث این بود که ۴۰درصد مشکلات از ساختار است و اگر آدم های خوب در ساختار ناسالم قرار بگیرند هم نمی توانند خوب کار کنند، باید جلوی این بی قانونی ها و تبعیض ها را بگیریم و دستشان را از بیت المال مملکت و جایگاه های مهم کشور کوتاه کنیم 원피스 ۸۰ 권 다운로드.

حسینی گفت: در محافل خصوص گاهی اوقات گفته ام احدی الناسی از این کاندیداهای فعلی و نیز دوره های گذشته اشراف اطلاعاتی که بنده از این دو شهرستان را دارم، دیگران ندارند، در این ۷۴طایفه این دو شهرستان اکثر افراد سرشناس را می شناسم و بنده آن دور گذشته چنین حمایت هایی را نداشتم اما این دور وضعیت کاملاً متفاوت است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب