تاریخ: ۲:۲۶ :: ۱۳۹۱/۰۴/۱۶
تابلوهایی قابل توجه فرماندار جدیدگچساران!

فرماندار محترم؛امید است با همکاری وهمفکری نخبگان شهرستان از طیف ها وجناح های مختلف سیاسی واجتماعی ،تکیه بر اعتماد مردم ،توان علمی وفنی جوانان این شهرستان وبه خصوص همراهی و پشتیبانی جناب آقای تاجگردون نماینده مردم در مجلس ، در رفع مشکلات گچساران ومردم شریف آن کوشا بوده وخدمتگزاری لایق برای مردم گچساران باشید. با […]

فرماندار محترم؛امید است با همکاری وهمفکری نخبگان شهرستان از طیف ها وجناح های مختلف سیاسی واجتماعی ،تکیه بر اعتماد مردم ،توان علمی وفنی جوانان این شهرستان وبه خصوص همراهی و پشتیبانی جناب آقای تاجگردون نماینده مردم در مجلس ، در رفع مشکلات گچساران ومردم شریف آن کوشا بوده وخدمتگزاری لایق برای مردم گچساران باشید.

با آغاز دولت نهم به ریاست دکتر احمدی نژاد،بسیاری از مدیران و مسئولین ارشد کشوری ،استانی وشهرستانی سراسر کشور جای خود را به نیروهایی معمولاًجوان و تازه نفسی دادند که با نگاهی آرمانی ،سعی در ایجاد تحولی شگرف در توسعه ایران وسازمان های تحت مدیریت خود داشتند.استان کهگیلویه وبویراحمد نیز با انتخاب یک استاندار بومی یعنی آقای سید مسعود حسینی به پیشواز این تغییرات رفت ،برای گچساران جوانترین فرماندار ایران با 28سال سن یعنی آقای حسین قاسمی سکاندار فرمانداری شد،آقای قاسمی تا اواخر شهریور1386 فرماندار گچساران بودند .
اما در اواخر شهریور 1386(86/6/23)طی حکمی از سوی وزیر کشور آن زمان ،جناب حجت الاسلام پور محمدی ، فرماندار جدید گچساران معرفی شدند ،این فرماندار کسی نبود جز آقای مهندس منوچهر حبیبی،ایشان نزدیک به 3سال فرماندار گچساران بودند وسرانجام در اردیبهشت1389 جای خود را به جناب آقای سید اکبرعلیزاده دادند.
اکنون در 12تیرماه 1391وبعد از حدود26ماه ، آقای سید اکبر علیزاده با حکم وزیر کشور ،فرمانداری گچساران را به جناب آقای محمد شفیعی واگذار کرده اند تا بار دیگر شاهد تغییر فرماندار گچساران باشیم.
اینجانب ضمن عرض تبریک وخوش آمدگویی به فرماندار جدید ونیز تبریک به جناب آقای علیزاده که توانستند در جایگاه یکی از معاونین استاندار قرار گیرند،لازم دیدم تاضمن یادآوری اینکه مقام ها و پست های دولتی جایگاهی برای خدمت رسانی وخدمتگزاری به مردم می باشند ،نکاتی چند را به صورت مختصر به فرماندار جدید ارایه کنم تا جناب آقای شفیعی با شروع به کار خود این موارد را در راستای خدمتگزاری به مردم گچساران ،مدنظر داشته باشند:
الف: ایجاد اشتغال وکاهش نرخ بیکاری به خصوص در میان جوانان
ب:تلاش در مسیر ایجاد توسعه پایدار در همه ابعاد اقتصادی،فرهنگی،سیاسی واجتماعی

ج-احترام به مردم وتوجه به درخواست ها ونیازهای آنان

محورهای فوق الذکر می تواند بر مولفه هایی مانند موارد زیر استوار گردد:
1-دوری از درگیری های سیاسی وتلاش برای بهبود مدیریت های موجود در سطح شهرستان
2- فرودگاه گچساران: که البته با تمام پیگیری های مسئولین شهرستان وبه خصوص مدیریت شرکت نفت در رفع ایرادات آن،هنوز هم دارای مشکلاتی است که رفع آنها به اراده سیاسی قوی به خصوص راضی کردن بعضی مسئولان قوم محورِِ ِغیرِ ِگچسارانی مرکز استان نیاز دارد.
3-پتروشیمی گچساران:این طرح اکنون بیش از 1دهه از ارایه طرح و نزدیک به 8سال از کلنگ زنی آن گذشته اما همچنان در بی تکلیفی بسر می برد،این مجتمع که صفت الفین هشتم را نیز یدک می کشد ،باید در سال 1389 افتتاح می شد ولی اکنون پیشرفتی زیر 10درصد دارد.
4-کارخانه ماشین سازی گچساران: که در سال 1388 ودر بحبوبه انتخابات ریاست جمهوری افتتاح شده اما تاکنون به بهره برداری نرسیده وهیچگونه اشتغال ومنفعتی برای مردم نداشته است.
5- بیمارستان 96 تختخوابی :که کلنگ زنی اولیه آن در سال 1386 بوده است اما به رغم گذشت 5سال ، خبری از تکمیل یا افتتاح آن نیست ومردم گچساران که به علت وجود آب وهوای خشک ومحیط صنعتی شهرستان با مشکلات فراوانی روبرو هستند باید از خدمات ناقص ومحیط نامناسب بیمارستان قدیمی وغیر استاندارد شهید رجایی استفاده کنند،بیمارستان جدید نفت نیز سرگذشتی مانند بیمارستان 96 تختخوابی دارد.
64بانده نمودن راه های ارتباطی شهرستان: که البته در مسیر گچساران به بهبهان وگچساران به بابامیدان ،اقداماتی شروع شده ونیاز به پشتیبانی وتسریع دارد،محور گچساران به بنادرجنوبی نیز از اهمیت زیادی برخوردار است که باید در روند اجرای 4بانده نمودن آن تسریع گردد.
7-زیر گذر مرکز شهر گچساران وطرح های بهبود وضعیت شهری که نیاز به همفکری و پشتیبانی از شهرداری در این مورد احساس می شود.
پالایشگاه گچساران،شهرک های صنعتی نابسامان ،دانشکده نفت گچساران،نیروگاه برق گچساران،سد و نیروگاه چم شیر ،بخش با استعداد کشاورزی و آب و…
جناب آقای شفیعی ؛
بسیاری از دوستان در سایت عصر دنا و به خصوص اینجانب با انعکاس مشکلات ومعضلات عدیده در رشد وتوسعه گچساران،تلاش داریم تا مسئولان محترم ،به خصوص شما فرماندار گرامی که عنوان نماینده ارشد دولت در شهرستان را نیز دارید، مشکلات ودرخواست های مردم را از زاویه دید مردمی ،مشاهده نموده ودر رفع دغدغه های مردم اهتمام بیشتری نمایید.
فرماندار محترم؛امید است با همکاری وهمفکری نخبگان شهرستان از طیف ها وجناح های مختلف سیاسی واجتماعی ،تکیه بر اعتماد مردم ،توان علمی وفنی جوانان این شهرستان وبه خصوص همراهی و پشتیبانی جناب آقای تاجگردون نماینده مردم در مجلس ، در رفع مشکلات گچساران ومردم شریف آن کوشا بوده وخدمتگزاری لایق برای مردم گچساران باشید.

 

پاسخی بگذارید