۱۴:۲۱:۴۹ - چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
بیکارترین استان های ایران کدام است؟+نمودار
مطابق آمار ارائه شده از نتایج بیکاری در فصل بهار ۹۹  لرستان با ۲۱ درصد بیکاری بیکارترین استان کشور است.  نرخ بیکاری لرستان در بهار امسال به ۲۱ درصد رسیده در حالی که این نرخ در مدت مشابه پارسال ۱۶٫۳ بوده است Download cubase pro 9. اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  داده‌های مرکز آمار ایران […]

مطابق آمار ارائه شده از نتایج بیکاری در فصل بهار ۹۹  لرستان با ۲۱ درصد بیکاری بیکارترین استان کشور است.  نرخ بیکاری لرستان در بهار امسال به ۲۱ درصد رسیده در حالی که این نرخ در مدت مشابه پارسال ۱۶٫۳ بوده است Download cubase pro 9.بیکارترین استان های کشور کدام است؟+نمودار

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  داده‌های مرکز آمار ایران نشان می‌دهد استان لرستان با نرخ بیکاری ۲۱ درصد به عنوان بیکارترین استان ایران در بهار امسال شناخته شده است ezpdf reader 1.0 다운로드.

مطابق آمار ارائه شده از نتایج بیکاری در فصل بهار ۹۹  لرستان با ۲۱ درصد بیکاری بیکارترین استان کشور است.  نرخ بیکاری لرستان در بهار امسال به ۲۱ درصد رسیده در حالی که این نرخ در مدت مشابه پارسال ۱۶٫۳ بوده است 개그콘서트 달인 다운로드.

پس از استان لرستان نیز استان چهارمحال و بختیاری با نرخ ۱۹٫۱ درصد و استان‌های کرمانشاه و سیستان و بلوچستان به ترتیب با ۱۳٫۸ و۱۳٫۱ بیشترین نرخ بیکاری را در کشور داشته‌اند Play Home Download. کمترین نرخ بیکاری در بهار امسال نیز به ترتیب مربوط به  خراسان جنوبی با ۴ درصد بیکاری  و استان های اردبیل، مازندران، مرکزی و فارس است که به ترتیب ۶درصد، ۶٫۲درصد،۶٫۵ درصد و ۶٫۶ بوده است 어도비 본고딕 다운로드.

شکاف بیکاری استان‌ها نشان دهنده فاصله بالاترین نرخ بیکاری با پایین‌ترین نرخ بیکاری استان‌ها در یکسال است که این شاخص از تفاضل بالاترین نرخ بیکاری با پایین‌ترین نرخ به دست می‌آید 먼나라 이웃 나라 다운로드.

بحران بیکاری و اشتغال ,

بحران بیکاری و اشتغال ,

بحران بیکاری و اشتغال ,

بحران بیکاری و اشتغال ,

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب