۱۳:۵۹:۳۴ - سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
بیژن قاسم زاده، بازپرسی که تلگرام را فیلتر کرد، بازداشت شد.
با اعلام خبر بازداشت بیژن قاسم زاده بازپرس دادسرای فرهنگ‌و رسانه نوشته است که وی در زندان است salute. این وکیل دادگستری در این توییت به صدور قرارهای سنگین و دستور فیلتر تلگرام از سوی این بازپرس سابق دادسرای فرهنگ‌و رسانه اشاره کرده است subtitles for Batman vs. Superman.     اقلیم زاگرس به نقل […]

با اعلام خبر بازداشت بیژن قاسم زاده بازپرس دادسرای فرهنگ‌و رسانه نوشته است که وی در زندان است salute. این وکیل دادگستری در این توییت به صدور قرارهای سنگین و دستور فیلتر تلگرام از سوی این بازپرس سابق دادسرای فرهنگ‌و رسانه اشاره کرده است subtitles for Batman vs. Superman.آرم قضایی

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  یک وکیل دادگستری از بازداشت بازپرس سابق دادسرای فرهنگ‌ و رسانه خبر داد mdac 2.7 다운로드.

علی مجتهدزاده در توییتی با اعلام خبر بازداشت بیژن قاسم زاده بازپرس دادسرای فرهنگ‌ و رسانه نوشته است که وی در زندان است. این وکیل دادگستری در این توییت به صدور قرارهای سنگین و دستور فیلتر تلگرام از سوی این بازپرس سابق دادسرای فرهنگ‌و رسانه اشاره کرده است 카카오스토리 pc버전 다운로드.


توضیح اسماعیلی درباره پرونده بازپرس فیلترکننده تلگرام/ دو قاضی تا امروز بازداشت شده‌اند

سخنگوی قوه قضاییه از بازداشت یک قاضی شاغل و یک قاضی اخیرا بازنشست شده خبر داد Seal Complete Download.

 اسماعیلی در پاسخ به سوالی در باره صحت و سقم و علت  بازداشت بازپرس سابق دادسرای فرهنگ و رسانه که در فیلترینگ تلگرام نقش داشته است، گفت: موضوعات را نباید پیوند دهیم Download children's music. کسی ممکن است هزاران اقدام خوب داشته باشد و ما آن را ارج می نهیم اما اگر خطایی مرتکب شود  حتما به خطا و اتهام او باید رسیدگی شود uhd 다운로드. این موضوع ربطی به اینکه  قبلا چه احکامی ایشان صادر کرده است ندارد.
وی افزود: در پرونده‌ای که قبلاً مورد بحث شده در ارتباط با پیگیری عناصری که در داخل قوه قضاییه تحت تعقیب قرار گرفتند، دو نفر از قضات  که یکی از قضات شاغل و یکی هم‌اخیرا بازنشسته شده بود تا امروز بازداشت  شده‌اند 한글 ۲۰۱۰ se 다운로드.
وی افزود: پرونده در مرحله تحقیقات مقدماتی است و با تکمیل تحقیقات ممکن است افراد دیگری هم تحت تعقیب قرار گیرند. وی درباره علت بازداشت او گفت: این موضوع به پرونده خاصی که قبلا بحث شده بود مرتبط است 원스토어 apk 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب