تاریخ: ۲۳:۲۳ :: ۱۳۹۱/۰۷/۲۵
بیمارستان مشکل دارد یا مدیریت درمان گچساران؟

اگر یکی از مسئولین ارشد شهرستان یا استانی از وضعیت بیمارستان تحت مدیریت شما ،همین انتقادات منتشره در سایت عصردنا را داشتند،بازهم به ایشان می گفتید :”شما بیمار هستید”؟ در پی انتشار گزارش خبرنگاران سایت عصر دنا در مورد مشکلات بیمارستان شهید رجایی و بیان مشکلات آن،گویا مدیریت محترمه بیمارستان،سرکار خانم دکتر حافظ قرآن با […]

اگر یکی از مسئولین ارشد شهرستان یا استانی از وضعیت بیمارستان تحت مدیریت شما ،همین انتقادات منتشره در سایت عصردنا را داشتند،بازهم به ایشان می گفتید :”شما بیمار هستید”؟

در پی انتشار گزارش خبرنگاران سایت عصر دنا در مورد مشکلات بیمارستان شهید رجایی و بیان مشکلات آن،گویا مدیریت محترمه بیمارستان،سرکار خانم دکتر حافظ قرآن با ارسال پیامکی به خبرنگار عصر دنا(حسام رحمانی) ،ایشان را بیمار نامیده اند!!
آیا بیمارستان شهید رجایی، مشکلات ذکر شده در گزارش عصر دنا را ندارد؟
آیا ارسال پیامک های حاوی تهدید یا اهانت ،به روال کاری مدیران استان وشهرستان تبدیل شده است؟
آیا مدیر بیمارستان شهید رجایی و یا دیگر مدیران،قادر به ارایه گزارش به مردم ودفاع از کار های خود نیستند؟
در اواخر اردیبهشت ماه امسال بود که خبر تغییر در مدیریت بیمارستان شهید رجایی گچساران در رسانه های استانی منتشر شد وبعد از چندروز ،سرکارخانم دکتر حافظ قرآن به عنوان مدیریت جدید بیمارستان معرفی شدند.این تغییر برای بسیاری از مردم شهرستان گچساران ،خوشحال کننده بود زیرا مردم از نحوه فعالیت وخدمت رسانی مجموعه بیمارستان شهید رجایی و نبود امکانات و کادر پزشکی متخصص وکارامد در این مرکز درمانی ،به شدت ناراحت بودند به نحوی که به علت مشکلات عدیده وعدم رسیدگی مناسب به بیماران ، به جای بیمارستان شهید رجایی از صفت کشتارگاه یا قتلگاه شهید رجایی ،استفاده می کردند.
مردم امیدواربودند با تغییر مدیریت بیمارستان وبه خصوص آغاز به کار نماینده محترم مردم گچساران وباشت در مجلس وحمایت جناب آقای تاجگردون از مدیریت خانم دکتر حافظ قرآن،وضعیت درمان شهرستان وبه خصوص بیمارستان شهید رجایی،سامان یافته وبهبود یابد.
اما به نظر می آید علاوه برعدم بهبود شرایط درمان در گچساران ، باید با عدم پاسخگویی مدیریت جدید بیمارستان شهید رجایی گچساران نیز مدارا کنیم!!
اگر اظهارنظر وتهیه گزارش خبری پیرامون مشکلات بیمارستان شهید رجایی، دلیل بیمار خواندن یک نفر می شود،بنابراین خانم دکتر حافظ قرآن؛
آیا اکثریت مردمی که از وضعیت درمان شهرستان وبه خصوص بیمارستان گچساران ناراضی هستند،بیمار می باشند؟
اگر یکی از مسئولین ارشد شهرستان یا استانی از وضعیت بیمارستان تحت مدیریت شما ،همین انتقادات منتشره در سایت عصردنا را داشتندبازهم به ایشان می گفتید :”شما بیمار هستید”؟
شما که اینگونه به تشخیص بیماری مردم وخبرنگاران می پردازید،بهتر است به درمان مشکلات مجموعه تحت سرپرستی خود پرداخته و بدون ترس یا حب وبغض،به بیان دلایل وجود مشکلات درمانی بیمارستان شهید رجایی بپردازید.
سرکارخانم حافظ قرآن،شما می توانید :قدیمی بودن ساختمان بیمارستان،نامناسب بودن فضای داخلی وپیرامونی بیمارستان،نبود ویا عدم همکاری پزشکان متخصص با بیمارستان، کمبود اعتبار عمرانی ودرمانی ،سنگینی کار وتعدد مراجعه کنندگان به بیمارستان را به عنوان نابسامانی مجموعه تحت مدیریت خود به اطلاع مردم رسانده ،از زحمات وتلاش های همکارانتان دفاع نمایید و نه اینکه یک خبرنگار وبه تبع آن اکثریت مردم ناراضی از خدمات بیمارستان را،”بیمار” بنامید.
به هر حال امیدواریم فرماندارمحترم ونماینده محترم مردم در مجلس،تلاش بیشتری برای رفع مشکلات درمانی شهرستان های گچساران وباشت وبه خصوص تأمین اعتبارات لازم برای ساخت وافتتاح سریعتر بیمارستان 96تختخوابی گچساران را در اولویت قرارداده تا بیمارستان قدیمی شهید رجایی بیش از این دردسرساز نشود،البته لازم است مدیریت محترمه بیمارستان نیز ضمن افزایش توان کاری و سعه صدر ،رفتار بهتری با پرسشگران و خبرنگاران داشته باشند.

پاسخی بگذارید

نظرات کاربران (0)

  1. مجید

    من در جاده خان احمد تصادف کردم و به بیمارستان شهید رجایی منتقل شدم واقعا برای مردم میهمان نواز بویر احمد متاسفم که باید چنین کشتاگاهی را تحمل کنند

  2. الهام

    قبلا بیمارستان اوضاع بهتری داشت ولی الان دیگر اعتباری ندارد