۲۲:۴۵:۴۳ - دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
بیانیه تند سید قدرت‌الله حسینى به مردم در خصوص تقلب و  تخلفات گسترده انتخابات گچساران و باشت
زر دارانِ مدیونِ رقیب، درب کیسه‌ها را برای به دست گرفتن فرصت‌های بعدی گشودند، بعضی حامیان معمم و مکلّاى مرکزنشین، حمایت خود را هدفمند علنی نمودند، قمه‌کش‌ها برای تاثیر تیزی قمه‌های خود، از سوهان‌های جدید استفاده کردند، کارگزاران با مزد سر سپردگی خود را برای بهره بردن از بعضی منافع زودگذر دنیوى، در فرمانبردارى بى […]

زر دارانِ مدیونِ رقیب، درب کیسه‌ها را برای به دست گرفتن فرصت‌های بعدی گشودند، بعضی حامیان معمم و مکلّاى مرکزنشین، حمایت خود را هدفمند علنی نمودند، قمه‌کش‌ها برای تاثیر تیزی قمه‌های خود، از سوهان‌های جدید استفاده کردند، کارگزاران با مزد سر سپردگی خود را برای بهره بردن از بعضی منافع زودگذر دنیوى، در فرمانبردارى بى چون و چرا از رقیب شما، در ارتکاب به جرائم انتخاباتى چیزی کم نگذاشتند.اقلیم زاگرس به نقل از آفتاب‌جنوب:  زر دارانِ مدیونِ رقیب، درب کیسه‌ها را برای به دست گرفتن فرصت‌های بعدی گشودند، بعضی حامیان معمم و مکلّاى مرکزنشین، حمایت خود را هدفمند علنی نمودند، قمه‌کش‌ها برای تاثیر تیزی قمه‌های خود، از سوهان‌های جدید استفاده کردند، کارگزاران با مزد سر سپردگی خود را برای بهره بردن از بعضی منافع زودگذر دنیوى، در فرمانبردارى بى چون و چرا از رقیب شما، در ارتکاب به جرائم انتخاباتى چیزی کم نگذاشتند step7 v5.6.

سید قدرت الله حسینی بحرینی، کاندیدای  یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی در حوزه گچساران و باشت، اولین بیانیه خود را پس از برگزاری انتخابات منتشر کرد.

متن کامل این بیانیه  درادامه آمده است.

بسمه تعالی

مردم شریف و بصیر گچساران و باشت

احتراماً، ابتدائاً به محضرتان عرض سلام و تحیت خالصانه دارم و از یکایک شما که صادقانه و بدون توقع شخصی، صرفاً برای رفع تبعیض و بی‌عدالتی و پایان دادن به حاکمیت خانوادگى برگرفته از فرهنگ طاغوت، به این حقیر رأی پاک دادید از صمیم قلب سپاسگزارم در برابر آن همه تلاش‌های پر شور و هیجان و وصف ناشدنی سر تعظیم فرود مى‌آورم و براى همیشه خود را مدیون همت بلند و مواضع انقلابی و روح سُتُرگتان می‌دانم 아이폰 다음 메일 첨부 파일 다운로드.

زبانم قاصر است از تقریر کلماتى که برای تشکر تقدیم‌تان نمایم و قلمم ناتون از آن است که الطاف بی‌نظیر و بی‌ریا و صادقانه شما را به تحریر درآورم.

از خداوند قادر متعال عاجزانه مسئلت می‌نمایم که ملت ایران و همشهریان و هم استانی‌هایم را از بحران ابتلا به معضل ویروس کرونا برهاند و شرایط کشور به حالت عادی برگردد 문명۶ 다운로드.

خواهران عزیز و برادران بزرگوار، کاملاً مطلع‌اید که سارقان حرفه‌ای، سرقتی بی‌نظیر در تاریخ انتخابات‌های ایران را در گچساران و باشت مهندسی نمودند تا نتیجه دلخواه خود را کسب نمایند.

شما آنقدر قدرتمند و مستحکم و با صلابت در صحنه‌ها حضور داشتید که رقیب هراسان دست گدایی خود را عاجزانه به هر سو دراز نمود و همه را به حمایت از خود طلبید و از هر ترفند و شگرد بهره برد تا از معرکه نفس گیری که در آن گرفتار بود، نجات یابد ۹۰년대 댄스곡 mp3 다운로드.

در همین راستا زر دارانِ مدیونِ رقیب، درب کیسه‌ها را برای به دست گرفتن فرصت‌های بعدی گشودند، بعضی حامیان معمم و مکلّاى مرکزنشین، حمایت خود را هدفمند علنی نمودند، قمه‌کش‌ها برای تاثیر تیزی قمه‌های خود، از سوهان‌های جدید استفاده کردند، کارگزاران با مزد سر سپردگی خود را برای بهره بردن از بعضی منافع زودگذر دنیوى، در فرمانبردارى بى چون و چرا از رقیب شما، در ارتکاب به جرائم انتخاباتى چیزی کم نگذاشتند.

گُسیل یافتگان از دیگر استان‌ها و شهرستان‌های مختلف با حضور خود در روستاها و شهرها در گچساران و باشت سازماندهی شده، مستقر شدند، کدها را غیر واقعی ثبت نمودند، تعرفه‌ها را دسته‌دسته قبل از شروع زمان رأی گیری و خارج از حوزه‌های اَخذ رأى کنار هم چیدند، تهیدستان را تطمیع نمودند تا از سقوط همیشگى خود نجات یابند really nice horse.

البته این اصحاب زر و زور و تزویر غافل‌اند، غافل از انتقام خداوند قهار، از حق کُشان و ستمگران به حقوق مردم. وقتی برخی از عمامه به سرها بی‌اعتنا به رهنمودهاى امام المسلمین حضرت خامنه‌اى بزرگ و علماى متدین و انقلابى منطقه، کنار متجاوزین به حق‌الناس قرار مى‌گیرند،
وقتی که برخى سرشناسان و کسانی که تحصیلات عالیه دارند عملاً برای سرقت و خرید آراء مردم، سر از پا نمى‌شناسند Automatic app store download.

وقتی که مسئولین اجرائی انتخابات ( که مثلاً امانت‌دار هستند ) با تمام توان و به صورت ویژه بر روى صندوق‌ها چینش نیرو مى‌نمایند تا نتیجه انتخابات را به نفع کاندیدای خود تغییر دهند، وقتی که تعدادی از مسئولین کشورى و استانى و همه مسئولین شهرستانى در کنار قانون‌شکنان صف‌آرائی می‌نمایند تا حقوق شما مردم را تضییع کنند، مگر انتظار نتیجه‌ای غیر از آنچه رخ داد، داشتید؟!.

برادران عزیز و خواهران مکرمه، به این نکته بسیار مهم توجه بفرمائید:

تعداد ١۵٠ شعبه و صندوق اَخذ رأى در دو شهرستان گچساران و باشت آراء مردم را ثبت مى‌نمودند keil uvision5. اگر تمامى این شعبات بدون وقفه و مستمر در مدت ١٢ ساعت ( ٨ صبح تا ٨ شب) اقدام به اَخذ رأى نموده باشند، جمعاً ١٠٨ هزار دقیقه وقت صرف شده است و اگر برای اَخذ راى هر نفر ٢ دقیقه زمان منظور گردد، کل آرائی که می‌توان اَخذ نمود، ۵۴٠٠٠ رأی می‌شود، در صورتی که تعداد آراء به اصطلاح اَخذ شده، ٧٧٨٠٠رأى می‌باشد و این در حالى است که حدود ۶٠ صندوق، روستایى و سیار بوده است و خیلى از صندوق‌ها در چندین ساعت مراجعه کننده نداشته است، و مثال مستند دیگر حوزه انتخابیه کهگیلویه بزرگ است که تعداد ٣۴۶ صندوق یا شعبه اَخذ رأی وجود داشته است.

طبق فرمول فوق اگر در مدت ١٣ ساعت (٨ صبح تا ٩ شب) اقدام به اَخذ رأى نموده باشند جمعاً، ۴۴٩٨ ساعت و یا ٢۶٩٨٨٠ دقیقه وقت صرف شده است Free to Genie Talk. اگر به ازای هر نفر رأى دهنده، دو دقیقه زمان منظور گردد باید ١٣۴٩۴٠ رأى به صندوق‌ها ریخته شده باشد در صورتی که تعداد ١٢٩۴٧٨ رأی اَخذ گردیده است یعنی ۵۴۶٢ رأى کمتر از میزان آرائی است که به ازاى هر نفر دو دقیقه زمان در نظر گرفته شده است.

جناب منتخب گچساران و باشت و فرمانداران ایشان هم انتخابات در گچساران و کهگیلویه را مقایسه کنند و هم پاسخ بدهند که این ٢٣ هزار و ٨٠٠ رأى اضافى را از کجا آورده‌اند؟؟! Thor Thunder's God!

خواهران و برادران بویژه جوانان عزیز، حقیر به عنوان یک فرهنگى معتقد به مبدأ و معاد و آیات وحیانى تا زنده‌ام بى‌توجه به حُطام دنیا و نداشتن حبّ جاه و مقام در کنار شما خواهم بود و با کسانى که مزوّرانه در اَرکان نظام نفوذ نموده‌اند و زر و زور را در منطقه نهادینه کرده‌اند با اعتقاد قوى به مبانى دینى و به تبعیت از سیره اجداد طاهرین علیهم‌السلام مبارزه خواهم نمود و حامیان زر و زور و تزویر بدانند دیوار کج زود فرو مى‌ریزد و بار کج به مقصد و منزل نخواهد رسید.

در پایان لازم می‌دانم از استاندار محترم و معاونت سیاسى و امنیتى ایشان و کلیه نیرو‌هاى امنیتى، قضایى، انتظامى، نظارتى و نظامى که در حد توان خود سعی در برگزارى انتخاباتى سالم داشتند ولى… صمیمانه سپاسگزارم queen 전곡 다운로드.

با تجدید احترام
سید قدرت الله حسینى بحرینى
٩٨/١٢/٢٢تقلب انتخابات

تخلفات انتخابات گچساران

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب