۲:۰۵:۳۸ - جمعه ۱ فروردین ۱۳۹۹
به دستور حسن روحانی: به‌جز مراکز فروش کالاهای اساسی، سایر اصناف تعطیل می‌شوند.
ساعاتی پیش اعلام شد که به دستور رییس جمهور به وزیر کشور مقرر شده بازارها و پاساژها و مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند pcsx2 bios.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: نایب رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که به دستور رئیس جمهور همه اصناف به جز سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، قصابی‌ها و میوه […]

ساعاتی پیش اعلام شد که به دستور رییس جمهور به وزیر کشور مقرر شده بازارها و پاساژها و مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند pcsx2 bios.بازار کرمان تعطیل شد - ایسنا

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: نایب رئیس اتاق اصناف ایران اعلام کرد که به دستور رئیس جمهور همه اصناف به جز سوپرمارکت‌ها، نانوایی‌ها، قصابی‌ها و میوه فروشی‌ها تا پانزدهم فروردین تعطیل می شوند 삼성 오딘 다운로드.

ساعاتی پیش اعلام شد که به دستور رییس جمهور به وزیر کشور مقرر شده بازارها و پاساژها و مراکز تجاری تا ۱۵ فروردین تعطیل شوند که در این رابطه محمود هاشمی، نایب رئیس اتاق اصناف ایران، اعلام کرد که از امروز صبح روند تعطیلی اصناف آغاز شده و از فردا هم فعالیت آن‌ها به کلی ممنوع است malicious apps.

به گفته وی به غیر از چهار صنف سوپرمارکت، نانوایی، قصابی و میوه فروشی که کالاهای ضروری مردم را تامین می‌کنند بقیه باید تعطیل باشند Season 4 of Silicon Valley.

نایب رئیس اتاق اصناف ایران با بیان اینکه اصنافی که در روزهای آینده تعطیل نباشند متخلف قلمداد می‌شوند، تصریح کرد: به نظر می‌رسد شهروندان تاکنون مایحتاج خود را برای دو هفته آینده تامین کردند و اگر بتوانیم سه صنف دیگر به جز نانوایی را هم تعطیل کنیم در کنترل شیوع ویروس کرونا موثرتر خواهد بود elemental periodic tables.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب