تاریخ: ۹:۵۸ :: ۱۳۹۸/۰۸/۰۸
بنی گانتز: در برابر ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهم.

بنی گانتز رئیس ائتلاف آبی و سفید که از سوی رئیس رژیم صهیونیستی مأمور تشکیل کابینه شده گفته که دیپلماسی را برای مهار ایران ترجیح می‌دهد.     اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس ائتلاف آبی و سفید رژیم صهیونیستی می‌گوید در قبال ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهد. رئیس ائتلاف آبی و سفید که […]

بنی گانتز رئیس ائتلاف آبی و سفید که از سوی رئیس رژیم صهیونیستی مأمور تشکیل کابینه شده گفته که دیپلماسی را برای مهار ایران ترجیح می‌دهد.Image result for benny gantz"

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:  رئیس ائتلاف آبی و سفید رژیم صهیونیستی می‌گوید در قبال ایران دیپلماسی را ترجیح می‌دهد.

رئیس ائتلاف آبی و سفید که از سوی رئیس رژیم صهیونیستی مأمور تشکیل کابینه شده گفته که دیپلماسی را برای مهار ایران ترجیح می‌دهد.

بنی گانتز روز سه‌شنبه در خصوص رویکرد رژیم صهیونیستی در مواجه با ایران‌ گفت: برای ممانعت از هسته‌ای شدن ایران تمامی گزینه‌های روی میز است اگرچه من همیشه دیپلماسی رو ارجح میدانم. همه ما باید دیپلماسی را ارجح بدانیم اما اگر مجبور باشیم، تمام گزینه‌ها بر روی میز خواهد بود.

Gantz: I’ll always prefer diplomacy to thwart Iran, but all options on the table

Blue and White Benny Gantz said Tuesday he would always prefer diplomatic means to prevent Iran from acquiring nuclear weapons capability, though he stressed that, if all else fails, “all options are on the table.

پاسخی بگذارید