۲۳:۰۱:۵۳ - چهارشنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۸
برگزاری مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد
با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و سایر مسئولان استانی آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد که در این مراسم از زحمات رضا دهبانی‌پور مدیرکل سابق تجلیل و محمدعلی پیرسبزی با حکم وزیر ارشاد، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی […]

با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و سایر مسئولان استانی آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد که در این مراسم از زحمات رضا دهبانی‌پور مدیرکل سابق تجلیل و محمدعلی پیرسبزی با حکم وزیر ارشاد، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شد Toy Story 1. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   مراسم تکریم و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد روز چهارشنبه، ۲۹ آبان ماه با حضور مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئولان استان برگزار شد Thunderbird download.

دکتر فقهی‌زاده، معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی وظیفه دارد زمینه ساز رشد فرهیختگی و جامعه پذیری با ابزارهای فرهنگ، هنر و رسانه باشد 돌핀 테일 다운로드.

احد جمالی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این مراسم گفت: در صورتی که توجه به مسایل فرهنگی، خیلی از مشکلات حل خواهد شد Free songs.

وی افزود: در راستای اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی و دولت کریمه همکاری لازم را در چارچوب قانونی خواهیم داشت Frozen Coloring Book.

جمالی تصریح کرد: ظرفیت ها و پتانسیلهای خوب فرهنگی و هنری در این استان وجود دارد که امیدواریم مدیرکل جدید از این ظرفیت ها استفاده کند Text receiving download.

رضا دهبانی پور، مدیرکل سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: فرهنگ ریشه توسعه سایر بخشهای جامعه و کشور است 레포트 다운로드. با وجود صحبت ها و شعارهایی که می دهیم هنوز فرهنگ اولویت ما نیست.

وی اظهارکرد: سرانه فرهنگی حق همه مردم است که برای اولین بار در استان جهت ایجاد عدالت، نشاط اجتماعی و کشف استعدادها، برنامه های فرهنگی را در مناطق دور افتاده و محروم استان برگزار کرده ایم Mabinogi cooking tool.

محمدعلی پیرسبزی، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی کهگیلویه و بویراحمد نیز گفت: توازن و ترازوی فرهنگ و هنر در پویایی اندیشه تلاش و همت بلند آرمان خواهانی است که زیبا می نگرند، زیبا می اندیشند و زیبا می نگارند Black Swan download.

وی افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های بالا و خوبی دارد که می توانیم برای معرفی استان بهره ببریم و در سطح ملی بدرخشند 알툴바 유투브 다운로드.

پیرسبزی بیان کرد: امیدوارم که اصحاب رسانه و اهالی فرهنگ و هنر را همیشه در کنار خودم ببینم و شاهد موفقیت‌های این قشر باشیم.

با حضور معاون قرآن و عترت وزارت فرهنگ‌ و ارشاد اسلامی، معاون سیاسی و امنیتی استانداری و سایر مسئولان استانی آیین تودیع و معارفه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد که در این مراسم از زحمات رضا دهبانی‌پور مدیرکل سابق تجلیل و محمدعلی پیرسبزی با حکم وزیر ارشاد، مدیرکل جدید فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد شد. همچنین در این مراسم از زحمات چند ماهه امان‌الله نجفی به عنوان سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان تجلیل شد.

لازم به ذکر است که در این مراسم از پوستر سی و یکمین جشنواره تئاتر استان کهگیلویه و بویراحمد رونمایی شد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب