گروه: سیاسی / عمومی
تاریخ: ۱:۱۴ :: ۱۳۹۶/۱۰/۰۸
بازداشت ۵۲ نفر در تجمع غیرقانونی امروز در مشهد

صبح امروز تجمعی در میدان شهدای مشهد انجام شد و عده‌ای ساختارشکن شعارهای تندی سر دادند که با آنها برخورد شد. تجمع امروز فاقد مجوز بوده است. سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از بازداشت ۵۲ نفر در تجمع غیرقانونی امروز در میدان شهدای مشهد خبر داد .  اقلیم زاگرس به نقل از فارس: حسن حیدری گفت: صبح […]

صبح امروز تجمعی در میدان شهدای مشهد انجام شد و عده‌ای ساختارشکن شعارهای تندی سر دادند که با آنها برخورد شد. تجمع امروز فاقد مجوز بوده است.سرپرست دادسرای انقلاب مشهد از بازداشت ۵۲ نفر در تجمع غیرقانونی امروز در میدان شهدای مشهد خبر داد

خبرگزاری فارس: بازداشت 52 نفر در تجمع غیرقانونی امروز در مشهد.

 اقلیم زاگرس به نقل از فارس: حسن حیدری گفت: صبح امروز تجمعی در میدان شهدای مشهد انجام شد و عده‌ای ساختارشکن شعارهای تندی سر دادند که با آنها برخورد شد.

وی افزود: ما اعتراض را حق مردم و شهروندان می‌دانیم ولی اگر عده‌ای بخواهند از این احساسات سوءاستفاده کرده و به اصطلاح موج‌سواری کنند، دیگر صبر را جایز نمی‌دانیم و با این افراد برخورد می‌کنیم.

سرپرست دادسرای انقلاب مشهد با اشاره به اینکه در تجمع امروز ۵۲ نفر دستگیر شدند، ادامه داد: قانون به هیچ‌وجه با افرادی که بخواهند با سوءاستفاده از شرایط اجتماعی مزاحمتی برای سایر شهروندان و اختلال در امنیت ایجاد کنند، مماشات نمی‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تجمع امروز فاقد مجوز بوده است.

پاسخی بگذارید