۱:۱۷:۳۹ - سه شنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۸
بازداشت سه ایرانی به اتهام جاسوسی برای عربستان در دانمارک
اتهام این سه که عضو “جنبش عربی آزادیبخش الاحواز” هستند، جاسوسی برای عربستان است 투하트 다운로드. این سه به مدت شش سال مشغول جاسوسی بوده‌اند، این گروه مسلح است.     اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:   دولت دانمارک خبر از بازداشت سه ایرانی داده ‌است retreat schedule form. اتهام این سه که […]

اتهام این سه که عضو “جنبش عربی آزادیبخش الاحواز” هستند، جاسوسی برای عربستان است 투하트 다운로드. این سه به مدت شش سال مشغول جاسوسی بوده‌اند، این گروه مسلح است. 

 

اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:   دولت دانمارک خبر از بازداشت سه ایرانی داده ‌است retreat schedule form. اتهام این سه که عضو “جنبش عربی آزادیبخش الاحواز” هستند، جاسوسی برای عربستان است Zhu Tycoon1. این سه به مدت شش سال مشغول جاسوسی بوده‌اند. این گروه مسلح است و معتقد به “استقلال” اهواز nds 게임 다운로드.

سرویس‌اطلاعات و امنیت دانمارک روز دوشنبه ۱۴ بهمن (سوم فوریه) خبر از بازداشت سه عضو “جنبش عربی آزادیبخش الاحواز” به اتهام جاسوسی برای عربستان سعودی داد 원아워 원라이프 다운로드. بوش آندرس، رئیس سرویس اطلاعات و امنیت دانمارک درباره این سه گفته است که آنها در فاصله سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۸ در داخل خاک دانمارک برای سرویس اطلاعاتی عربستان جاسوسی می‌کردند Winnings 2018 Download.

مقام‌های امنیتی دانمارک به خبرگزاری‌ها گفته‌اند که این افراد اطلاعات مربوط به افراد و شرکت‌های دانمارکی را برای سرویس اطلاعاتی عربستان سعودی جمع‌آوری می‌کردند 허슬러 다운로드.

خبرگزاری آلمان از بیانیه‌ای که بورش آندرسن منتشر کرده خبر داده است که در آن آمده: « افراد بازداشت شده علاوه بر کارهای دیگر، درباره افراد ساکن دانمارک و خارج از این کشور و شرکت‌ها اطلاعات جمع‌آوری کرده و به سرویس اطلاعاتی عربستان منتقل می‌کردند.»

گروه “جنبش عربی آزادیبخش الاحواز” فعالیت‌های خود را ۱۴ سال پیش شروع کرد 토미 엠마뉴엘 다운로드. در برنامه این گروه، آزادسازی اهواز و تلاش برای به رسمیت شناخته شدن “حق حاکمیت و استقلال ملت عرب احواز” و همچنین تاسیس “دولت عربی الاحواز” به عنوان بخشی از اهداف “جنبش عربی آزادیبخش الاحواز” آمده است 한글 ۲۰۱۴ 맥 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب