۱۸:۴۰:۰۰ - چهارشنبه ۱۵ آبان ۱۳۹۸
بازداشت بازرس آژانس بین المللی اتمی در ایران
مقامات ایران بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای مدت کوتاهی بازداشت کرده، اسناد لازم برای سفرها را از او گرفته و این اسناد را مدتی ضبط کردند voice search.   اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  مقامات ایران بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای مدت کوتاهی بازداشت کرده، اسناد لازم برای […]

مقامات ایران بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای مدت کوتاهی بازداشت کرده، اسناد لازم برای سفرها را از او گرفته و این اسناد را مدتی ضبط کردند voice search.Image result for بازداشت بازرس آژانس بین المللی اتمی در ایران"

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک:  مقامات ایران بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی را برای مدت کوتاهی بازداشت کرده، اسناد لازم برای سفرها را از او گرفته و این اسناد را مدتی ضبط کردند 제트레이서 다운로드.

 این مطلب را خبرگزاری رویترز با استناد به دیپلمات های مطلع اعلام کرده است text sounds.

منابع رویترز گفتند این حادثه هفته گذشته  در شهر نطنز رخ داده است که یکی از تاسیسات هسته ای ایران در آنجا قرار دارد 심카드 다운로드.

به نوشته رویترز، بازداشت بازرس آژانس بین المللی انرژی اتمی در نشست فردای شورای حکام آژانس مورد بحث قرار خواهد گرفت particle source. فعلاً نه خود آژانس و نه نماینده ایران در آژانس این خبر را مورد تفسیر قرار نداده اند 절대연금 다운로드.

به گفته سه دیپلمات مطلع، بازرس بازداشتی یک زن است که مجبور به تحویل مدارک مسافرتی خود به ماموران ایرانی شده است 올레 멤버쉽 다운로드. زمان بازداشت این بازرس نیز هفته پیش عنوان شده که البته خبر آن امروز رسانه‌ای شده است new hymn sheet music. نماینده ایران در آژانس اتمی از اظهار نظر در این باره خودداری کرده است. گفته می‌شود که در نشست آتی آژانس در باره دو موضوع پادمانی به بازداشت موقت این بازرس نیز رسیدگی شود 레드벨벳 행복 다운로드.

توافق هسته‌ای ایران و قدرت های بزرگ جهان که به آن برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) هم گفته می‌شود، سال ۲۰۱۵ میان ایران و کشورهای عضو گروه ۱+۵ متشکل از آمریکا، بریتانیا، فرانسه، روسیه و چین، پنج کشور عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل متحد به علاوه آلمان منعقد شد Download copyrighted background music. برپایه این توافق، در برابر محدود شدن برنامه هسته‌ای ایران، تحریم‌های اعمال شده علیه این کشور لغو یا تعلیق شد.

هشتم ماه مه سال ۲۰۱۸ ، دونالد ترامپ ، رئیس جمهور امریکا اعلام کرد که از برجام خارج می شود و نه فقط تحریم های قبلی را باز می گرداند بلکه تحریم های جدید علیه تهران را نیز اعمال خواهد کرد و به دنبال ان تحریم های واشنگتن علیه ایران احیا و تشدید شدند.  آمریکا تلاش می کند دیگر کشورها نیز ایران را تحریم کنند.

جمهوری اسلامی ایران هشتم ماه مه امسال در نخستین سالگرد خروج یکجانبه آمریکا از توافق هسته‌ای، اعلام کرد در پاسخ به بازگشت تحریم‌های آمریکا و عدم تحقق وعده‌های کشور‌های باقی مانده در توافق برای جبران آثار منفی این تحریم‌ها، به مرور تعهد خود را به توافق هسته‌ای کاهش می‌دهد.

تهران در نخستین گام، محدودیت‌های مربوط به ذخیره‌سازی آب سنگین و اورانیوم غنی‌شده را کنار گذاشت و ۱۶ تیرماه نیز ضمن انتقاد از «وقاحت سیاسی اروپا» گام دوم را برداشت. 

بالاخره اینکه حسن روحانی، رئیس جمهور ایران امروز در توییتر اعلام کرد چهارمین گام تهران  برای کاهش تعهدات برجامی‌اش با  گازدهی به ۱۰۴۴ سانتریفیوژ در سایت فردو روز چهارشنبه  آغاز می‌شود و این سایت  به خاطر سیاست‌های آمریکا و متحدانش به زودی به طور کامل فعالیت می‌کند.

لازم به ذکر است که پیش از این مخزن ۲۸۰۰ کیلویی حاوی حدود ۲ هزار کیلوگرم گاز هگزافلوراید اورانیوم UF6 تحت نظارت بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی پس از انتقال از نطنز به فردو، در سالن خوراک دهی مجتمع شهید علیمحمدی فردو قرار گرفته بود.

Iran arrests IAEA inspector

Arrest of IAEA Inspector in Iran

Iran Briefly Held IAEA Inspector, Seized Travel Documents – Diplomats

 

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب