۱۵:۴۳:۳۳ - دوشنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۸
بازجویی از بازیکنان تیم ملی والیبال ایران در فرودگاه شیکاگو
ملی‌پوشان تیم والیبال ایران هنگام ورود به خاک آمریکا در فرودگاه شیکاگو مورد “بازجویی و بدرفتاری” قرار گرفته‌اند. ملی‌پوشان ایرانی در چارچوب مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌ها به آمریکا سفر کرده‌اند. اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  ملی‌پوشان تیم والیبال ایران هنگام ورود به خاک آمریکا در فرودگاه شیکاگو مورد “بازجویی و بدرفتاری” […]

ملی‌پوشان تیم والیبال ایران هنگام ورود به خاک آمریکا در فرودگاه شیکاگو مورد “بازجویی و بدرفتاری” قرار گرفته‌اند. ملی‌پوشان ایرانی در چارچوب مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌ها به آمریکا سفر کرده‌اند.Related image

اقلیم زاگرس به نقل از دویچه وله آلمان:  ملی‌پوشان تیم والیبال ایران هنگام ورود به خاک آمریکا در فرودگاه شیکاگو مورد “بازجویی و بدرفتاری” قرار گرفته‌اند. ملی‌پوشان ایرانی در چارچوب مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌ها به آمریکا سفر کرده‌اند.

به نوشته خبرگزاری مهر بازیکنان ایرانی “به محض ورود به آمریکا مورد بازجویی FBI” قرار گرفته‌اند و با آنان برخوردی “ناشایست” صورت گرفته است. ملی‌پوشان ایرانی بعد از یک معطلی چهارساعته موفق به خروج از فرودگاه شده و به هتل رفته‌اند.

در گزارش‌های منتشره تا کنون جزئیات بیشتری در مورد نحوه برخورد مأموران آمریکایی با والیبالیست‌های ایرانی منتشر نشده است. به نوشته مهر سال گذشته نیز اتفاقی مشابه برای ورزشکاران ایرانی در بدو ورود به خاک آمریکا رخ داده است.

مرحله نهایی رقابت‌های لیگ ملت‌ها به میزبانی آمریکا با حضور تیم‌های ایران، فرانسه، روسیه، آمریکا، لهستان و برزیل از روز جمعه آغاز خواهد شد.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب