۲۰:۱۶:۱۲ - سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸
بارش ۶ متری برف در محور سی‌سخت ـ پادنا / ‌راه ارتباطی ۱۰ روستا‌ همچنان قطع است.
راه ارتباطی ۱۰ روستای  استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بارش شدید برف اخیر همچنان قطع است Download the corps. محور سی‌سخت به پادنای استان اصفهان به دلیل نا ایمن بودن و گردنه‌های برف‌گیر تا بعد از ایام نوروز ۹۹ امکان بازگشایی وجود ندارد، در برخی نقاط این مسیر شاهد بارش برف به میزان ۶ […]

راه ارتباطی ۱۰ روستای  استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل بارش شدید برف اخیر همچنان قطع است Download the corps. محور سی‌سخت به پادنای استان اصفهان به دلیل نا ایمن بودن و گردنه‌های برف‌گیر تا بعد از ایام نوروز ۹۹ امکان بازگشایی وجود ندارد، در برخی نقاط این مسیر شاهد بارش برف به میزان ۶ متر هستیم Devade download.بارش 6 متری برف در محور سی‌سخت ـ پادنا / ‌راه ارتباطی 10 روستا‌ همچنان قطع است

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:   مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد گفت: راه ارتباطی ۱۰ روستای این استان به دلیل بارش شدید برف اخیر همچنان قطع است vnc 뷰어 다운로드.

وی با بیان اینمه همچنان راه ارتباطی ۱۰ روستا در بخش مارگون بویراحمد قطع است، عنوان کرد: دلیل تاخیر در این بازگشایی خاکی و شوسه بودن این جاده‌ها بوده زیرا عملیات بازگشایی و برف‌روبی در این مسیرها به سختی امکان پذیر است 안녕바다 별빛이 내린다 다운로드.

نصیری‌راد ابراز کرد: به دلیل بارش شدید برف در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه هفته گذشته راه ارتباطی ۲۳۰ روستا در استان کهگیلویه و بویراحمد قطع شد که با تلاش راهداران تاکنون راه ۲۲۰ روستا بازگشایی شده است affection.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: ۲۰۰ راهدار با کمک ۱۵۰ دستگاه ماشین آلات اعم از سنگین، نیمه سنگین و سبک در عملیات راهدار زمستانه فعالیت دارند 도둑맞곤 못살아 다운로드.

نصیری‌راد با بیان اینکه محور سی‌سخت به پادنای استان اصفهان به دلیل نا ایمن بودن و گردنه‌های برف‌گیر تا بعد از ایام نوروز ۹۹ امکان بازگشایی وجود ندارد، افزود: در برخی نقاط این مسیر شاهد بارش برف به میزان ۶ متر هستیم 온-나라 메신저 다운로드.

وی به رانندگان توصیه کرد: در زمستان تجهیزات لازم از جمله زنجیر چرخ همراه داشته باشند زیرا یک از دلایل ایجاد گره ترافیکی نداشتن زنجیر چرخ بویژه کامیون‌ها، تانکرهای نفت کش، تریلی باری و اتوبوس در هنگام بارش‌ها است it to Your House.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب