۲۳:۴۹:۴۷ - جمعه ۳ آبان ۱۳۹۸
باج خواهی ۹ میلیارد تومانی از غلامرضا تاجگردون/ باجگیر میلیاردی کیست؟
آقایی که از من ۹ میلیارد تومان پول خواستی، جلسه بعد اسمت را می گویم و بعد بقیه اسامی را خواهم گفت، منم منم هم نمی کنم، اینجا پای منافع مردم در میان است، منافع من نیست 우리은행 공인인증서 다운로드.   اقلیم زاگرس به نقل از سیمای زاگرس:  غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت […]

آقایی که از من ۹ میلیارد تومان پول خواستی، جلسه بعد اسمت را می گویم و بعد بقیه اسامی را خواهم گفت، منم منم هم نمی کنم، اینجا پای منافع مردم در میان است، منافع من نیست 우리은행 공인인증서 다운로드.Image result for پول تاجگردون"

 

اقلیم زاگرس به نقل از سیمای زاگرس:  غلامرضا تاجگردون نماینده شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی در سفر به یکی از روستاهای گچساران سخنرانی افشاگرانه ای انجام داد و از یک پیشنهاد میلیاردی از سوی یکی از منتقدانش خبر داد 그라제니 다운로드.

نماینده مردم گچساران و باشت با اشاره به پیشنهاد ۹ میلیاردی فردی برای عدم نگارش مطالب انتقادی علیه خودش گفت: در آینده نزدیک اسم این افراد را برای مردم اطلاع رسانی میکنم pbe.

غلامرضا تاجگردون ادامه داد: عزیزی که به من می‌گوید ۹  میلیارد تومان به من بده تا دیگر درباره تو چیزی نگویم، نامه ننویسم و….  گفتم : ۹ میلیارد تومان به تو بدهم؟ گفت :  آره.  گفتم : ۹ میلیارد تومان به من بده من کاندیدا نمی شوم، ۴ میلیارد را بین فقرا تقسیم می کنم، ۴میلیارد دیگر را برمی دارم و می گردم و سال بعد دوباره می آیم و از شما ۹ میلیارد دیگر می گیرم game White Day.

وی افزود: این چه حرفی است، مردم را مسخره کرده اند،من به والله قسم می خورم، مگر بالاتر از این قسم هست؟ این حرف شوخی نیست، من حتماً اسم اینها را خواهم گفت، اسم تمام کسانی که نشستند پای میز معامله که با من معامله کنند Scorehero.

 

تاجگردون تاکید کرد: من روی منافع مردم هستم من با هیچ کس معامله نخواهم کرد، اولینش را می گویم که بشنوید: آقایی که از من ۹ میلیارد تومان پول خواستی، جلسه بعد اسمت را می گویم و بعد بقیه اسامی را خواهم گفت، منم منم هم نمی کنم، اینجا پای منافع مردم در میان است، منافع من نیست 내품에 라바와 친구들 다운로드.

وی همچنین گفت: بنده اگر بخواهم پس فردا وزیر هستم، بنده اگر بخواهم یک هفته دیگر سفیر هستم؛ برای اینجا که زجر نکشیدم، جوانیم را که ندادم، سلامتیم را که ندادم، این مردم به پای من زحمت کشیدند، حرص خوردند و بعد من بیایم و پای معامله بنشینم که چه بشود openjdk 다운로드.

این صحبت های غلامرضا تاجگردون با موجی از واکنش ها در فضای استان مواجه شده است؛ از این اقدام شجاعانه نماینده گچساران و باشت استقبال و حمایت می کند چرا که این اقدام گامی در راستای شفافیت و مقابله با برخی مفاسدی است که وجود دارد 드라마 다시보기 다운로드.

لذا از نماینده شهرستان های گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی درخواست می شود حتما با سند و مدرک اسامی این افراد را  به زودی اعلام کند و در اختیار دستگاه های نظارتی مربوطه قرار دهد 탑블레이드 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب