تاریخ: ۱۱:۲۹ :: ۱۳۹۱/۰۷/۱۷
اِل کلاسیکو میان نمایندگان واستاندار کهگیلویه وبویراحمد!

استان کهگیلویه وبویراحمد در حال حاضر در برزخ عزل ،نصب واستعفای مدیران ومسئولان خود به سر می برد.در این میان رفاه و آسایش مردم و نیز رشد وتوسعه استان در محاق فراموشی است.مردم نیز امیدوارند در پی این تغییرات ،مدیران کارامدتری نسبت به مدیران قبلی بر سرکار بیایند تا بتوانند بعضی مشکلات استان را حل نمایند. دیشب […]

استان کهگیلویه وبویراحمد در حال حاضر در برزخ عزل ،نصب واستعفای مدیران ومسئولان خود به سر می برد.در این میان رفاه و آسایش مردم و نیز رشد وتوسعه استان در محاق فراموشی است.مردم نیز امیدوارند در پی این تغییرات ،مدیران کارامدتری نسبت به مدیران قبلی بر سرکار بیایند تا بتوانند بعضی مشکلات استان را حل نمایند.

دیشب از ساعت 21:20 شبکه سوم سیما به پخش مسابقه فوتبال میان 2تیم اسپانیایی بارسلونا و رئال مادرید،معروف به اِل کلاسیکو پرداخت.در هنگام پخش این بازی گویا تمامی مشکلات ودغدغه های بینندگان این مسابقه ،پایان یافته بود وهمه هم وغم این بینندگان تنها برنده شدن یکی از این 2تیم بود!
اما در استان کهگیلویه وبویراحمد(زاگرس) نیز یک اِل کلاسیکوی حدوداً 1ماهه در حال برگزاری است که در یک سوی این مسابقه،استاندار محترم دکتر صابری و درسوی دیگر مسابقه نیز نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی یعنی آقایان بزرگواری،تاجگردون و زارعی قرار دارند.
هرچند نمایندگان محترم بارها اعلام نموده اند که در تغییر مدیران استان وشهرستان ها، دخالتی ندارد و شأن نمایندگی آنان خیلی بالاتر از دخالت در امور عزل ونصب مدیران می باشد،اما طی 1ماه اخیر و با تغییر استاندار و رفتن آقای مهندس نیکزاد، رقابت شدیدی که شدت آن را می توان بالاتر از بازی اِل کلاسیکو هم برآورد نمود،در 2محور اصلی در جریان می باشد.این رقابت در 2محور:
1- رقابت میان 3نماینده محترم برای جایگزینی نیروها و لیدرهای خود در پست های مدیریتی استانی و شهرستانی
2- رقابت میان استاندار محترم و 3نماینده محترم برای تفوق وغلبه بر یکدیگر در انتصابات پیش رو
با توجه به 2محور فوق الذکر است که استاندار و نمایندگان مردم در مجلس ،اکنون در حالت تهاجمی نسبت به یکدیگر قرار دارند و هرکدام از 2طرف در حال رایزنی وتلاش برای غلبه بر طرف دیگر می باشند.
تغییرات مدیریتی در استان را که قبلاً سونامی عزل ونصب ها نامیده بودم،اکنون بسیار فراتر از سونامی نشان داده است و گویا این تغییرات در جهت ایجاد نارضایتی وتقابل سیاسی واجتماعی در استان وشهرستان ها ،برنامه ریزی شده اند.
آیا تغییر مدیران آموزش و پرورش و دانشگاه ها باید در اول مهر ماه صورت گیرد؟
آیاآموزش وپرورش وآموزش عالی در استان ما ،بازیچه دست سیاستمداران وجناح های سیاسی شده است؟
آیا استان کهگیلویه وبویراحمد،آزمایشگاهی برای آموزش مدیران تازه کار شده است؟
و…
اگر به تمامی عزل ونصب های 1ماهه اخیر توجه کنیم متوجه شتابزدگی و عدم توجه به واقعیت های موجود در جامعه می شویم،واقعیت هایی که مردم را نگران و سردرگم در مشکلات اقتصادی ،گرانی و… کرده است،این مردم خواهان توجه به مشکلات وحل آنها هستند.
استان کهگیلویه وبویراحمد در حال حاضر در برزخ عزل ،نصب واستعفای مدیران ومسئولان خود به سر می برد.در این میان رفاه و آسایش مردم و نیز رشد وتوسعه استان در محاق فراموشی است.مردم نیز امیدوارند در پی این تغییرات ،مدیران کارامدتری نسبت به مدیران قبلی بر سرکار بیایند تا بتوانند بعضی مشکلات استان را حل نمایند.
در بازی اِل کلاسیکوی تغییرات در استان ما، ترکیب 2طرف چگونه است؟
سرمربی های 2طرف چه کسانی بوده وچه اهدافی دارند؟
چه کسانی در نقش لیونل مسی و چه کسانی در نقش رونالدو می توانند مفید باشند؟
نقش مردم در این اِل کلاسیکو چیست ؟
مردم استان با خوش بینی عجیبی به تماشای این بازی نشسته اند وبه تشویق تیم خود می پردازند و امیدوارند تا این تغییرات ختم به خیر شده و وضعیت استان بهتر این شود.به نظر می آید در اِل کلاسیکوی تغییرات استان،استاندار محترم به مانند ژوزه مورینیو،در فکر کارهای شگفت انگیز و خاص است .این اقدامات و رفتار های استاندار محترم طی 1ماه اخیر موجب شده است تا بتوان لقب آقای خاص را به جناب آقای دکتر صابری داد.
به هرحال باید منتظر بود تا ببینیم در آینده کدام طرف این بازی تغییرات یعنی استاندار یا نمایندگان ،پیروز این اِل کلاسیکوی مهم خواهند بود.

پاسخی بگذارید