۲:۵۲:۱۸ - جمعه ۸ فروردین ۱۳۹۹
اولین مبتلای کرونا ۲۰بهمن‌ ماه در سقز/ تغییر نشانه‌های ابتلای ویروس کرونا 
مسئولان دولتی می‌گویند کرونا در کردستان از ۲۰ بهمن‌ماه سال ۹۸ و در جریان برگزاری یک آیین ختم در مسجدی در سقز، نخستین افراد را آلوده کرد Parasitic Annie.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز، گفت: علائم ابتلای بیماران به ویروس کرونا تغییرات اساسی کرده و آزمایش‌های […]

مسئولان دولتی می‌گویند کرونا در کردستان از ۲۰ بهمن‌ماه سال ۹۸ و در جریان برگزاری یک آیین ختم در مسجدی در سقز، نخستین افراد را آلوده کرد Parasitic Annie.نشانه‌های ابتلای به ویروس کرونا در سقز تغییر کرده است

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا: رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان سقز، گفت: علائم ابتلای بیماران به ویروس کرونا تغییرات اساسی کرده و آزمایش‌های تازه برخی افراد مبتلا به این ویروس در این شهرستان نشان می‌دهد که هیچ‌یک از علائم شناخته‌شده پیشین این ویروس را نداشته‌اند Witch's Sam3.

 انور بهرامی در پاسخ پرسش سامانه محلی «سقز روداو» که پرسیده بود«آیا واقعیت دارد که بیماران کرونایی با علائم جدیدی ازجمله کاهش حس بویایی، گرفتگی عضلات و غیره در کنار تنگی نفس مواجه می‌شوند؟ تائید کرد و گفت: در دو روز اخیر با بیمارانی مواجه شده‌ایم که علائم تنفسی کمتری دارند 더퍼시픽 다운로드. این دسته از بیماران بیشتر دارای علائم گوارشی، ضعف و بی‌حالی، شکم‌درد، کاهش حس بویایی هستند Four weeks encyclopedia 4.0 download.

وی افزود: این دسته از بیماران درگیری‌های ریوی کمتری داشته و کمتر بدحال هستند، اما درعین‌حال کرونا مثبت بوده و چون می‌توانند ناقل بیماری باشند بایستی موضوع مورد توجه قرار گیرند 아이폰에서 멜론 음악 다운로드.

گفتنی است؛ تاکنون « تب، سرفه، تنگی نفس، گلودرد و آبریزش بینی » علائم بیشتر مبتلایان به کرونا به شمار می‌رفت Pozbook. سقز کانون آلودگی به ویروس کرونا در کردستان است.

مسئولان دولتی می‌گویند کرونا در کردستان از ۲۰ بهمن‌ماه سال ۹۸ و در جریان برگزاری یک آیین ختم در مسجدی در سقز، نخستین افراد را آلوده کرد mark map.

در این راستا شهرستان سقز که اکنون با ۱۰۶ مورد همچنان در صدر شهرستان‌های آلوده استان است، بازارها و ادارات به تعطیلی و قرنطینه کشیده شده و محدودیت تردد نیز در این شهر ادامه دارد Cell Girl Download.

تا ششم فروردین آزمایش انجام‌شده به روی ۷۵۰ مورد افراد مشکوک نشان می‌دهد که ۲۹۷ مورد مثبت و ۳۹۱ مورد آن منفی و جواب ۶۲ مورد اعلام نشده است و همچنین ۳۴ نفر به دلیل ابتلا به کووید ۱۹ جان خود را ازدست‌داده‌اند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب