۰:۲۹:۵۳ - چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸
اهدای اعضای بدن پرستار فداکار گچسارانی
مرحوم محمد کشاورزی، پرستار ۴۰ ساله اهل نورآباد ممسنی که سال ها در گچساران، همچون فرشته ای فداکار بر بالین بیماران حاضر بود، در آخرین سکانس زندگی اش نیز به عالی ترین شکل ممکن گذشت و فداکاری را معنا بخشید و نام زیبای خود را در این دیار جاودانه ک اقلیم زاگرس به نقل از […]

مرحوم محمد کشاورزی، پرستار ۴۰ ساله اهل نورآباد ممسنی که سال ها در گچساران، همچون فرشته ای فداکار بر بالین بیماران حاضر بود، در آخرین سکانس زندگی اش نیز به عالی ترین شکل ممکن گذشت و فداکاری را معنا بخشید و نام زیبای خود را در این دیار جاودانه ک


اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از یازدهمین مورد اهداء عضو در استان کهگیلویه و بویراحمد در سال ۹۸ خبر داد.

 غلامعباس سبز افزود: مرحوم محمد کشاورزی، پرستار ۴۰ ساله اهل نورآباد ممسنی که سال ها در گچساران، همچون فرشته ای فداکار بر بالین بیماران حاضر بود، در آخرین سکانس زندگی اش نیز به عالی ترین شکل ممکن گذشت و فداکاری را معنا بخشید و نام زیبای خود را در این دیار جاودانه کرد.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: مرحوم کشاورزی که دارای دو فرزند ۱۳ ساله و ۹ ساله بود در سانحه ای رانندگی دچار ضربه و خونریزی های وسیع مغزی و در پی آن مرگ‌ مغزی شد اما با بزرگ منشی خانواده های کشاورزی و زمان پور به هموطنانش جانی دوباره بخشید.
 وی ادامه داد: این خانواده های فرهیخته و ایثارگر در لحظاتی سخت و جانکاه، با تصمیمی درست و انسانی، به هموطنانشان حیاتی دوباره بخشیدند.
سید سینا سعیدی، مسئول تیم فراهم آوری پیوند دانشگاه علوم پزشکی نیز ضمن تقدیر و تشکر از خانواده های کشاورزی و زمان پور گفت: متاسفانه این پرستار ۴۰ ساله که درتاریخ ۲۷ مرداد ماه  ۹۸ بر اثر سانحه رانندگی دچار ضربه مغزی شده و به کما رفته بود در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری شد.
وی افزود بعد از  تایید مرگ مغزی این مرحوم، تیم فوق تخصصی پیوند اعضاء مرکز ابوعلی سینا شیراز در ساعت شش صبح سه شنبه ۲۹ مرداد ماه  ۹۸ در بیمارستان شهید رجایی گچساران حضور یافتند و با همکاری تیم پیوند اعضاء استان‌ کهگیلویه و بویراحمد، عمل برداشت عضو  را انجام دادند تا با اهداء آنها به نیازمندان، زندگی دوباره بخشند.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب