۱۷:۰۳:۴۸ - پنجشنبه ۱۶ فروردین ۱۳۹۷
اهانت نتانیاهو به روحانی و ایران +عکس
نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توئیتی توهین‌آمیز، به اظهارات رئیس‌جمهور ایران درباره دخالت صهیونیست‌ها در بحران سوریه واکنش نشان داد 초등학교 교과서 pdf 다운로드. اقلیم زاگرس به نقل از فارس:  نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توئیتی توهین‌آمیز، به اظهارات رئیس‌جمهور ایران درباره دخالت صهیونیست‌ها در بحران سوریه واکنش نشان داد 새천년 체조 다운로드. بنیامین نتانیاهو  نخست وزیر […]

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توئیتی توهین‌آمیز، به اظهارات رئیس‌جمهور ایران درباره دخالت صهیونیست‌ها در بحران سوریه واکنش نشان داد 초등학교 교과서 pdf 다운로드.اقلیم زاگرس به نقل از فارس:  نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در توئیتی توهین‌آمیز، به اظهارات رئیس‌جمهور ایران درباره دخالت صهیونیست‌ها در بحران سوریه واکنش نشان داد 새천년 체조 다운로드.

بنیامین نتانیاهو  نخست وزیر رژیم صهیونیستی در واکنش به اظهارات «حسن روحانی» رئیس‌جمهور ایران، تهران را به اقدامات تروریستی در سوریه متهم کرد training for actors.

روحانی روز سه‌شنبه پیش از پرواز به ترکیه، درباره حضور نیرو‌های خارجی در بحران سوریه گفته بود: «دخالت‌های نیرو‌های صهیونیستی نیز بر مشکلات افزوده است Free high-quality sound quality. آن‌ها حاکمیت ملی سوریه را محترم نمی‌شمارند، برخی مناطق این کشور را بمباران و از تروریست‌ها حمایت می‌کنند» 쿵푸팬더 ۱ 다운로드.

نتانیاهو در صفحه توئیتری خود با «پوچ و بی‌معنی» خواندن اظهارات روحانی، مدعی شد: «حماقت محدودیتی ندارد Free metronome download. رژیم تروریست ایران که بازو‌های خود را در منطقه گسترانیده، اسرائیل را به تروریسم متهم می‌کند» Download Adobe Illustration for free.

وی با متهم کردن نیرو‌های نزدیک به ایران به اقدامات تروریستی در سوریه، افزود: «اگر روحانی از فعالیت‌های مخرب و تروریستی نیرو‌های ایرانی در سوریه اطلاعی ندارد، اسرائیل می‌تواند او را روشن کند» Good luck download.

ادعا‌های توهین‌آمیز نتانیاهو در حالی است که این رژیم پیشتر به حمایت از تروریست‌ها و معارضان سوری در جنگ با دولت مشروع سوریه اعتراف کرده و به آن‌ها کمک‌های نظامی و پزشکی ارائه می‌کند 요괴워치 오프닝 다운로드.

 

همچنین نظامیان رژیم صهیونیستی علاوه بر سرکوب‌گری‌های روزانه علیه مردم فلسطین، جمعه گذشته با شلیک گلوله جنگی و نارنجک‌های دودزا به تظاهرات مسالمت‌آمیز «راهپیمایی بازگشت» در مرز غزه، ۱۸ فلسطینی را به شهادت رسانده و بیش از ۱۵۰۰ نفر را زخمی کردند swiper.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب