۱۶:۱۹:۵۵ - دوشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۸
انهدام باند سارقان طلافروشی در کهگیلویه و بویراحمد
پس از انجام اقدامات فنی و مستندات لازم سارقان قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند که با تلاش نیروهای پلیس کهگیلویه وبویراحمد ناکام ماندند 이지뷰 다운로드.   اقلیم  زاگرس به نقل از صداوسیما:   فرمانده انتظامی سرقت طلافروشی از انهدام باند سارقان طلافروشی در استان خبر داد letter. […]

پس از انجام اقدامات فنی و مستندات لازم سارقان قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند که با تلاش نیروهای پلیس کهگیلویه وبویراحمد ناکام ماندند 이지뷰 다운로드. 

اقلیم  زاگرس به نقل از صداوسیما:   فرمانده انتظامی سرقت طلافروشی از انهدام باند سارقان طلافروشی در استان خبر داد letter.

 فرمانده انتظامی این استان گفت: سال گذشته و امسال پس از وقوع سرقت طلافروشی در شهر‌های لنده و قلعه رئیسی، موضوع به طور جد در دستور کار پلیس قرار گرفت View The Simpsons again anded.

سردار انصاری افزود: پس از انجام اقدامات فنی و مستندات لازم سارقان قصد داشتند در یکی از شهرستان‌های استان‌های همجوار مبادرت به سرقت طلا فروشی کنند که با تلاش نیروهای پلیس کهگیلویه وبویراحمد ناکام ماندند Hackers video.
وی ادامه داد: پلیس استان کهگیلویه و بویراحمد پس از چند عملیات جداگانه و غافلگیرانه در شهر بهبهان استان خوزستان و همچنین شهر لنده با هماهنگی مرجع قضایی سارقان را دستگیر کردند 바이두 동시 다운로드.
فرمانده نیروی انتظامی استان گفت: سارقان در بازجویی‌های اولیه به سرقت طلافروشی در شهر لنده و قلعه رئیسی و همچنین برنامه‌ریزی برای سرقت طلافروشی در شهر بهبهان اعتراف کردند 사립갱생고교 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب