۱۴:۵۵:۲۴ - سه شنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۹
اقدام جالب معلم “آب الوانی” زیر درخت بلوط
 یک معلم “آب الوانی” در اقدامی جالب و قابل تقدیر در شرایط کرونایی و نبود اینترنت، دانش آموزان روستایی را زیر درخت بلوط درس می دهد. در حال حاضر در روستای “آب الوان” در ۵۰ کیلومتری شهرستان بهمئی به ۴ دانش آموز(سه پسر و یک دختر) که از این تعداد دو دانش آموز پایه دوم و دو […]

 یک معلم “آب الوانی” در اقدامی جالب و قابل تقدیر در شرایط کرونایی و نبود اینترنت، دانش آموزان روستایی را زیر درخت بلوط درس می دهد. در حال حاضر در روستای “آب الوان” در ۵۰ کیلومتری شهرستان بهمئی به ۴ دانش آموز(سه پسر و یک دختر) که از این تعداد دو دانش آموز پایه دوم و دو دانش آموز دیگر پایه اول هستند، را درس می دهم 시나공 다운로드.اقدام جالب معلم "آب الوانی" زیر درخت بلوط

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   یک معلم “آب الوانی” در اقدامی جالب و قابل تقدیر در شرایط کرونایی و نبود اینترنت، دانش آموزان روستایی را زیر درخت بلوط درس می دهد 가상 머신 다운로드.

محمود شهبازی افزود: من در حال حاضر در روستای “آب الوان” در ۵۰ کیلومتری شهرستان بهمئی به ۴ دانش آموز(سه پسر و یک دختر) که از این تعداد دو دانش آموز پایه دوم و دو دانش آموز دیگر پایه اول هستند، را درس می دهم 윈도우 파워쉘 다운로드.

وی تصریح کرد: روستای آب الوان زادگاهم است و طی سفری که به این روستا داشتم دانش آموزان آن جا را دیدم و در حال گفت و گو و نصیحت به آن‌ها بودم که به من گفتند اینترنت ما ضعیف است و نمی توانیم از آموزش مجازی استفاده کنیم و وقتی کتاب‌های آن‌ها را نگاه کردم متوجه شدم که خیلی از درس عقب افتاده اند که بعد از دیدن این وضعیت تصمیم گرفتم که به دانش آموزان آن روستا درس بدهم Weekly Idol Highlights.

شهبازی اظهار کرد: اینترنت این روستا در حد دانلود حتی یک کلیپ کوتاه آموزشی نیست و خیلی ضعیف است که دانش آموزان روستا بتوانند از آموزشهای فضای مجازی استفاده کنند Roll Mad Movie B.

وی ادامه داد: با دیدن آن دانش آموزان بسیار مشتاق به این کار بودم و ناگفته نماند که خانواده من برای این تدریس حضوری در این شرایط شیوع کرونا من را حمایت زیادی کردند Windows 8.1 with bing download.

شهبازی با بیان اینکه حرف یکی از آن دانش آموزان من را خیلی به تعجب انداخت، خاطرنشان کرد: یکی از دانش آموزان آن روستا به من گفت مگر شما معلم نیستید؟ پس چرا به اینجا نمی آیید و من را درس نمی دهید؟

وی با بیان اینکه خودم وسایل بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضدعفونی برای آنها تهیه کردم، تاکید کرد: هم‌چنین وسایل تدریس مثل ماژیک و تخته برای آن‌ها خریداری کرده و با رعایت فاصله در طبیعت به آن‌ها درس می دهم three.

شهبازی بیان کرد: اولیاء این دانش آموزان خیلی مشتاق بودند و گفتند هر امکاناتی نیاز داشته باشید ما فراهم می کنیم تنها به بچه‌های ما درس بدهید mod_wl.

وی اظهار کرد: تقریبا دو هفته است که من کار تدریس در این روستا را شروع کرده ام و در هفته ۳ تا ۴ روز تدریس می کنم 기다림 다운로드.

شهبازی با بیان اینکه ۵۰ کیلومتر مسافت را طی می کنم و به روستا می روم و دوباره همین مسافت را بر میگردم تصریح کرد: که هم به تدریس در روستا برسم و هم بعد از برگشت از روستا برای دانش آموزان کلاس خودم در شهر کلیپ آماده کنم و تا کنون ۱۲۷ کلیپ تدریس آماده کرده ام 페이스북 정보 다운로드.

وی ادامه داد: عصر به این روستا می روم و بعد از تدریس برای اینکه روزه ام باطل نشود تا قبل از غروب آفتاب به شهر برمی گردم.

شهبازی خاطرنشان کرد: از رئیس آموزش و پرورش شهرستان بهمئی انتظار داشتم که با شنیدن این خبر حتی یک مکالمه تلفنی با می‌گرفت و من را حمایت کرد و این که خیلی دیگر از معلمان مثل من هستند که این کار را انجام می دهند اما متاسفانه هیچ حمایتی نمی شوند.

وی بیان کرد: جا دارد از آقای زارع پور، مدیرکل آموزش و پرورش استان که بارها پیام تقدیر و تشکر دادند و باعث دلگرمی ام شدند، تقدیر و تشکر کنم.

گفتنی است که “محمود شهبازی” ۲۵ ساله، مجرد، فارغ التحصیل دانشگاه فرهنگیان شهید ایزدپناه شهر یاسوج و ساکن شهرستان بهمئی است که مدت ۳ سال هست به کار تدریس مشغول است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب