۱۴:۴۷:۴۳ - دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
اقتصاد ژاپن رسماً وارد رکود شد
داده‌های رسمی دولت ژاپن نشان داد که اقتصاد این کشور پس از بیش از ۴ سال، وارد رکود اقتصادی شده است Eclipse Android. از لحاظ فنی رکود اقتصادی به معنای دو ۳ ماهه متوالی رشد اقتصادی منفی است.     اقلیم زاگرس به نقل از مهر:  داده‌های رسمی دولت ژاپن نشان داد که اقتصاد این […]

داده‌های رسمی دولت ژاپن نشان داد که اقتصاد این کشور پس از بیش از ۴ سال، وارد رکود اقتصادی شده است Eclipse Android. از لحاظ فنی رکود اقتصادی به معنای دو ۳ ماهه متوالی رشد اقتصادی منفی است.A man looks at an electronic stock quotation board of the Tokyo Stock Exchange in Tokyo on May 18, 2020.

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:  داده‌های رسمی دولت ژاپن نشان داد که اقتصاد این کشور پس از بیش از ۴ سال، وارد رکود اقتصادی شده است turning mecard game.

در بازه ژانویه تا مارس، با سقوط میزان مصرف بخش خصوصی، سرمایه‌گذاری‌ها و صادرات، تولید ناخالص داخلی ژاپن ۳.۴ درصد افت کرد 어바웃타임 다시보기 다운로드.

داده‌های مربوط به سه ماهه قبلی هم اصلاح و مشخص شد در سه ماهه منتهی به دسامبر اقتصاد ژاپن ۷.۳ درصد آب رفته است Fedora 16 download.

از لحاظ فنی رکود اقتصادی به معنای دو ۳ ماهه متوالی رشد اقتصادی منفی است Other free downloads.

احتمال آن وجود دارد که تحت محدودیت‌های شدید مقابله با کرونا که توسط دولت شینزو آبه، نخست‌وزیر ژاپن و با اعلام وضعیت اضطراری اجرا شده است، وضعیت اقتصاد ژاپن بدتر شود. البته در حال حاضر این محدودیت‌ها در بسیاری از مناطق برداشته شده؛ اما در شهرهای بزرگی مانند توکیو همچنان پابرجا است.

Japan Falls Into Recession, and Worse Lies Ahead 

Japan’s economy falls into recession in Q1

Japan braces for worst postwar slump as pandemic tips economy into recession

Japan Officially Slides Into Recession – and the Worst Is Yet to Come

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب