۱۷:۰۳:۵۱ - چهارشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۸
افزایش ۵۷ درصدی مبتلایان قطعی کرونا در کهگیلویه و بویراحمد در یک روز
بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۳ نفر افزایش به ۴۵ مورد رسید vnap.   اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  شمار مبتلایان قطعی بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۴۵ نفر رسید Lim Jae-bum. سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه […]

بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۳ نفر افزایش به ۴۵ مورد رسید vnap.شمار مبتلایان قطعی بیماری کرونا در کهگیلویه وبویراحمد به ۴۵ نفر رسید

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایرنا:  شمار مبتلایان قطعی بیماری کرونا در کهگیلویه و بویراحمد به ۴۵ نفر رسید Lim Jae-bum.

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: بر اساس یافته های جدید آزمایشگاهی شمار مبتلایان قطعی به ویروس کرونا ظرف شبانه روز گذشته تاکنون با ۱۳ نفر افزایش به ۴۵ مورد رسید 개선문 다운로드.

محمد بانشی روز چهارشنبه اظهار داشت: ظرف سه روز گذشته از ۱۰۰ نمونه موارد مشکوک به کرونا ارسال شده به تهران و شیراز ، ۱۳ مورد جدید مثبت اعلام شده است Grab the hamholds and download.

وی  همچنین این روند افزایشی را زنگ خطری برای استان دانست و افزود: بدون شک با ادامه چنین روند و کم توجهی و عدم رعایت مسایل بهداشتی و همچنین پرهیز از سفرهای غیر ضرور این آمار در روزهای آینده و با توجه به تعطیلات نوروزی افزایش خواهد یافت

سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد از مردم خواست که نکات ایمنی را رعایت کنند و از هرگونه رفت و آمد غیر ضروری و سفر های درون شهری و برون شهری به جد خودداری کنند زیرا ویروس کرونا همه گیر بوده و خطر در کمین خانواده ها است space engine.

تمامی اماکن عمومی، رستوران ها، مکان های تفریحی و گردشگری تعطیل شده اند و استان کهگیلویه و بویراحمد بنا به تصمیم ستاد مدیریت کرونا هیچ گونه پذیرشی برای ایام نوروز امسال نخواهند داشت name of the manager.

بر اساس یافته های آزمایشگاهی از ظهر روز گذشته تا ظهر امروز، ۱۱۹۲ مورد جدید ابتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد و شمار مبتلایان به این بیماری در کشور به ۱۷۳۶۱ نفر رسید Man in Black Download.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب