۱۴:۵۳:۳۲ - سه شنبه ۹ مهر ۱۳۹۸
افزایش ۲۷۱ درصدی جرائم سایبری
جرائم سایبری در کهگیلویه و بویراحمد ۲۷۱ درصد افزایش داشته است. ۹۳ درصد این جرائم توسط پلیس کشف شده است hello carbot dalnara for the theater version.   اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:   جرائم سایبری در کهگیلویه و بویراحمد ۲۷۱ درصد افزایش داشته است hex 다운로드.  فرمانده انتظامی این استان به افزایش ۲۷۱ درصدی جرائم […]

جرائم سایبری در کهگیلویه و بویراحمد ۲۷۱ درصد افزایش داشته است. ۹۳ درصد این جرائم توسط پلیس کشف شده است hello carbot dalnara for the theater version. 

اقلیم زاگرس به نقل از صداوسیما:   جرائم سایبری در کهگیلویه و بویراحمد ۲۷۱ درصد افزایش داشته است hex 다운로드.

 فرمانده انتظامی این استان به افزایش ۲۷۱ درصدی جرائم سایبری اشاره کرد و گفت: ۹۳درصد این جرائم توسط پلیس کشف شده است 최강 바둑 다운로드.
سردار مهدی انصاری به بخشی از جرائم در استان اشاره کرد و افزود: استان کهگیلویه و بویراحمد یک درصد جمعیت و وسعت کشور را دارد، اما در جغرافیای خود محدودیت‌ها و مشکلاتی دارد که مشکلات اقتصادی و معیشتی سبب افزایش جرائم می‌شود Download dj max.
وی عنوان کرد: در حوزه جرائم سایبری شاهد افزایش ۲۷۱ درصدی هستیم، اما حسن کار اینجا است که  ۹۳ درصد جرائم کشف شده است 더 레버넌트 다운로드.
فرمانده انتظامی استان گفت: برداشت‌های غیرمجاز اینترنتی از حساب‌های بانکی، هتک حیثیت و نشر اکاذیب، کلاهبرداری رایانه و سایر جرائم مخابراتی جرائم کشف شده حوزه سایبری هستند fifth person.
سردار انصاری شعار امسال هفته ناجا را “پلیس هوشمند، امین مردم “عنوان کرد و گفت: صبحگاه مشترک با سپاه، حضور در برنامه‌های رادیویی و تلویزیونی، آموزش همیاران پلیس و دیدار‌های مردمی از جمله برنامه‌های این هفته است Download The Counterattack of The Chan-gu Adult Empire.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب