۱۶:۱۵:۳۰ - شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۸
افزایش ۱۵برابری مجازات‌های متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی کهگیلویه و بویراحمد
 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۵برابری تخریبگران عرصه‌های منابع طبیعی خبر داد و گفت: بر اساس قانون، مجازات متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی ۱۵ برابر شده است.   اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۵برابری تخریبگران عرصه‌های منابع طبیعی […]

 مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۵برابری تخریبگران عرصه‌های منابع طبیعی خبر داد و گفت: بر اساس قانون، مجازات متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی ۱۵ برابر شده است.Image result for ‫متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی‬‎

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان کهگیلویه و بویراحمد از افزایش ۱۵برابری تخریبگران عرصه‌های منابع طبیعی خبر داد و گفت: بر اساس قانون، مجازات متخلفان عرصه‌های منابع طبیعی ۱۵ برابر شده است.

غلامحسین حکمتیان اصل”  افزود: در مجازات این متخلفان هیچ گونه سهل انگاری صورت نمی گیرد و مطابق قانون با آن ها برخورد خواهد شد.

وی حفاظت از منابع‌ ملی را وظیفه‌ای همگانی دانست و از مردم خواست با طبعیت رفتار خوبی داشته باشند و از تخریب این منابع خدادادی خودداری کنند.

مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: سودجویان قاچاق چوب برای دور ماندن از دید ماموران از ماشین‌های سواری به جای وانت بارها برای حمل چوب به استان‌های همجوار استفاده می کنند.

حکمتیان اصل تصریح کرد: فقرمالی، تهیه زغال، قطع درختان برای سوخت ارزان و بی توجهی به اهمیت جنگل‌ها، بروز برخی آتش سوزی‌ها و بیماری از تهدیدهای جدی برای جنگل‌های بلوط کهگیلویه و بویراحمد محسوب می شود.

وی بیان کرد: تاکنون جریمه هر کیلوگرم چوب برای متخلفان ۱۵ هزار تومان و هر کیلوگرم ذغال ۳۰ هزار تومان بود که هم اکنون این میزان ۱۵ برابر شده است.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب