۱۳:۱۳:۵۶ - شنبه ۶ آبان ۱۳۹۶
افزایش قاچاق از مسیر گچساران/ کشف بیش از ۲۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران.
ترانزیتی بودن شهرستان گچساران به دلیل نزدیک بودن به بنادر جنوبی از دلایل مهم افزایش کالای قاچاق دراین است Resurrection of The Seven Deadly Sins. فرماندار گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از ۲۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شده است imagenet dataset. عبدالرحیم رحیمی افزود: پدیده شوم قاچاق کالا […]

ترانزیتی بودن شهرستان گچساران به دلیل نزدیک بودن به بنادر جنوبی از دلایل مهم افزایش کالای قاچاق دراین است Resurrection of The Seven Deadly Sins.
فرماندار گچساران گفت: از ابتدای سال جاری تا پایان شهریورماه بیش از ۲۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شده است imagenet dataset.

عبدالرحیم رحیمی افزود: پدیده شوم قاچاق کالا خسارت بسیار سنگینی را به چرخه تولیدات داخلی و اقتصاد کشور وارد می کند 제۵인격 pc 다운로드.

وی بیان کرد: از ابتدای سالجاری تا پایان شهریورماه بیش از ۲۹ میلیارد ریال کالای قاچاق در گچساران کشف شده است.

فرماندار گچساران تصریح کرد: در سال گذشته نسبت به مدت مشابه کشفیات کالای قاچاق در گچساران مبلغ ۱۹ میلیارد و ۲۱۹ میلیون و ۹۰۹ هزار و ۴۶۵ ریال بوده است.

رحیمی عنوان کرد: وجود ترانزیتی بودن شهرستان گچساران به دلیل نزدیک بودن به بنادر جنوبی از دلایل مهم افزایش کالای قاچاق دراین است.

وی گفت: تمام مسئولان زیرربط به جد در راه مبارزه با کالای قاچاق تلاش می کنند.

فرماندار گچساران خاطرنشان کرد: مردم بدانند استفاده از کالای خارجی قاچاق می تواند سلامت انها را در معرض خطر قرار دهد زیرا هیچ گونه نظارت و کنترلی بر روی اینگونه اقلام وجود ندارد.

رحیمی اضافه کرد: شهروندان می توانند با تهیه نکردن اینگونه کالاها به چرخه اقتصاد کشور کمک بسیاری کنند.

 

منبع: ایسنا

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب