۱۶:۴۸:۱۱ - دوشنبه ۴ فروردین ۱۳۹۹
افزایش شمار مبتلایان کروناویروس در کهگیلویه و بویراحمد به ۸۶ نفر
متاسفانه تاکنون ۸۶ مورد مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که پیش بینی می شود این آمار با توجه به شروع پیک شیوع بیماری افزایش یابد Act of Baller Download.   اقلیم زاگرس به نقل از علوم پزشکی یاسوج: سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از […]

متاسفانه تاکنون ۸۶ مورد مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که پیش بینی می شود این آمار با توجه به شروع پیک شیوع بیماری افزایش یابد Act of Baller Download.


اقلیم زاگرس- افزایش کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

 

اقلیم زاگرس به نقل از علوم پزشکی یاسوج: سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج از شناسایی ۱۳ مورد جدید مبتلا به کروناویروس در این استان خبر داد 전기세 다운로드.

دکتر محمدمهدی بانشی سخنگوی ستاد کنترل و پیشگیری از کرونا دانشگاه علوم پزشکی یاسوج ضمن هشدار در مورد افزایش ابتلای به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد، از شناسایی ۱۳ مورد جدید مبتلا به کویید ۱۹ در استان خبر داد into the story.

 دکتر محمدمهدی بانشی گفت: متاسفانه تاکنون ۸۶ مورد مبتلا به کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده که پیش بینی می شود این آمار با توجه به شروع پیک شیوع بیماری افزایش یابد 연극 논란 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب