۱۶:۳۹:۱۹ - پنجشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۹
افزایش آمار مبتلایان کرونایی کهگیلویه و بویراحمد به ۱۰۰ نفر و ۶ جان‌باخته
دکتر پرویز یزدانپناه با اشاره به اینکه ۴ مورد جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده است، افزود: تاکنون ۱۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند WindowsServer 2012 r2.   اقلیم زاگرس به نقل از علوم پزشکی یاسوج:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد […]

دکتر پرویز یزدانپناه با اشاره به اینکه ۴ مورد جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده است، افزود: تاکنون ۱۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند WindowsServer 2012 r2. 

اقلیم زاگرس به نقل از علوم پزشکی یاسوج:  سرپرست دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد تازه‌ترین آمار مبتلایه به کرونا ویروس را در هفتمین روز از فروردین ماه ۹۹ اعلام کرد first subtitle to reach you.

دکتر پرویز یزدانپناه با اشاره به اینکه ۴ مورد جدید مبتلا به کرونا در استان شناسایی شده است، افزود: تاکنون ۱۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در کهگیلویه و بویراحمد شناسایی شده و تحت درمان قرار گرفته‌اند Download the car.

وی اذعان داشت: متاسفانه امروز یک بیمار مبتلا به کرونا نیز علی‌رغم تلاش‌های کادر درمانی درگذشت و شمار قربانیان کرونا ویروس استان به ۶ فوتی افزایش یافت srt 매크로 다운로드.

دکتر یزدانپناه خاطر نشان کرد: از عموم مردم خواهشمندیم جهت آگاهی از وضعیت سلامت خود به سایت salamat.gov.ir  مراجعه کرده و در صورت داشتن هرگونه سوال با سامانه ۴۰۳۰ تماس حاصل نمایند 파이썬 유튜브 동영상 다운로드.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب