۰:۰۶:۴۳ - دوشنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۹
اعلام خطر وزیر بهداشت در مورد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ احتمال برگشت محدودیت‌ها وجود دارد
وزیر بهداشت به صراحت اعلام کرده است که نگران شیوع بیماری کرونا از خوزستان به کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و حتی لرستان هستیم.  از ستاد ملی مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری و کرونا برای اعمال کنترل‌ها و محدودیت‌ها درخواست مجوز کرده‌ایم 레이튼교수와 이상한 마을 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از […]

وزیر بهداشت به صراحت اعلام کرده است که نگران شیوع بیماری کرونا از خوزستان به کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و حتی لرستان هستیم.  از ستاد ملی مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری و کرونا برای اعمال کنترل‌ها و محدودیت‌ها درخواست مجوز کرده‌ایم 레이튼교수와 이상한 마을 다운로드.اعلام خطر وزیر بهداشت در مورد استان کهگیلویه و بویراحمد؛ احتمال برگشت محدودیت‌ها وجود دارد

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از تسنیم:  استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه وزیر بهداشت به صراحت اعلام کرده که نگران شیوع بیماری کرونا از خوزستان به کهگیلویه و بویراحمد بوده و در این زمینه اعلام خطر کرده است، گفت: برای اعمال کنترل‌ها و محدودیت‌ها درخواست مجوز کرده‌ایم Long-term your computer.

حسین کلانتری ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه بحث انتقال ویروس کرونا در استان خوزستان کمی شدت گرفته و متاسفانه در وضعیت قرمز قرار دارد، اظهار داشت: وزیر بهداشت به صراحت اعلام کرده است که نگران شیوع بیماری کرونا از خوزستان به کهگیلویه و بویراحمد، چهارمحال و بختیاری و حتی لرستان هستیم cemu hook.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه با توجه به مراودات و ارتباطات گسترده مردم استان ما با استان خوزستان واقعا نگران هستیم و در این زمینه هشدار هم داده‌ایم، افزود: تاکید می‌کنیم که مردم استان ما باید مراعات کنند، در تجمعات حضور پیدا نکنند و رفت و آمدها باید به حداقل برسد Matrap trial.

وی از مردم خواست در رفت و آمدهای ضروری نیز ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی با وسایل حفاظت شخصی و ماسک حضور یابند و عنوان کرد: متاسفانه ویروس کرونا همچنان وجود دارد و وضعیت استان خوزستان طوری است که می‌تواند ما را درگیر کند 스파크 잡지 다운로드.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: زحمات زیادی برای کنترل بیماری کرونا در استان کشیده شده و مردم هم همکاری خوبی داشته‌اند و اگر همه دقت و مراعات کنیم این زحمات به ثمر می‌رسد و می‌توانیم آینده خوبی را پیش‌بینی کنیم، اما اگر رعایت نشود و پروتکل‌های بهداشتی مورد توجه قرار نگیرند و فاصله اجتماعی فراموش شود، متاسفانه با خطراتی روبرو خواهیم شد 교육용 앱 다운로드.

کلانتری از مردم کهگیلویه و بویراحمد خواست همچنان به همکاری‌های خود برای کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا ادامه دهند و عنوان کرد: ما هم کاملا درک می‌کنیم که این موضوع فرسایشی شده اما در شرایطی هستیم که می‌توانیم عبور کم خطر و کم هزینه‌ای از این شرایط داشته باشیم 아오오니 영화 다운로드.

وی در رابطه با تعطیلات عید فطر هم با بیان اینکه وزیر بهداشت برای استان کهگیلویه و بویراحمد اعلام خطر کرده و نگران است پس خود ما و شهروندان این استان باید بیشتر نگران باشیم، گفت: از ستاد ملی مدیریت پیشگیری و مقابله با بیماری و کرونا برای اعمال کنترل‌ها و محدودیت‌ها درخواست مجوز کرده‌ایم voice search.

استاندار کهگیلویه وبویراحمد در رابطه با تفرجگاه‌های گردشگری استان هم ابراز  کرد: بنا به این دلایل که سال گذشته برخی مسافران حرمت ماه مبارک رمضان را نگه نداشتند هم‌اکنون همه این مکان‌ها تعطیل است و امکان پذیرش هیچ مسافر و گردشگری وجود ندارد 제트레이서 다운로드.

کلانتری با تاکید بر اینکه محدودیت‌ها و کنترل‌ها را با جدیت دنبال می‌کنیم، گفت: بعد از فروکش شدن بیماری کرونا فرصت استفاده از مواهب طبیعی وجود دارد اما الان اولویت ما حفظ سلامتی مردم این استان است text sounds.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب