۱۸:۴۸:۳۹ - شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۹
استاندار کهگیلویه و بویراحمد: برگزاری اجتماعات بیش از هشت نفر در استان ممنوع است
اجتماعات بیش از هفت یا هشت نفر در استان ممنوع است. کهگیلویه و بویراحمد با استان‌های قرمز و در سطح هشدار همجوار بوده و بین استان‌های خوزستان، بوشهر و فارس قرار گرفته و کم توجهی و غفلت، احتمال مواجه شدن با پیک خطرناک را ایجاد می‌کند 카카오스토리 pc버전 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از […]

اجتماعات بیش از هفت یا هشت نفر در استان ممنوع است. کهگیلویه و بویراحمد با استان‌های قرمز و در سطح هشدار همجوار بوده و بین استان‌های خوزستان، بوشهر و فارس قرار گرفته و کم توجهی و غفلت، احتمال مواجه شدن با پیک خطرناک را ایجاد می‌کند 카카오스토리 pc버전 다운로드.ممنوعیت برگزاری هرگونه تجمع رسمی و غیر رسمی در لرستان

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از مهر:   استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: اجتماعات بیش از هفت یا هشت نفر در استان ممنوع است Seal Complete Download.

 حسین کلانتری ظهر شنبه در ستاد ملی مبازره با کرونا که از طریق ویدئو کنفراس برگزار شد، افزود: دفاتر ازدواج نباید تجمعات داشته باشند و مجالس عروسی، تدفین و ارسال پیامک برای برگزاری مجالس ممنوع است Download children's music.

وی با بیان اینکه فروشگاه‌های بزرگ، نانوایی‌ها، پاساژها، صنوف و کسبه از دادن خدمات به کسانی که ماسک نمی‌زنند و فاصله اجتماعی را رعایت نمی‌کنند خود داری کنند، افزود: کهگیلویه و بویراحمد با استان‌های قرمز و در سطح هشدار همجوار بوده و بین استان‌های خوزستان، بوشهر و فارس قرار گرفته و کم توجهی و غفلت، احتمال مواجه شدن با پیک خطرناک را ایجاد می‌کند uhd 다운로드.

استاندار اظهار داشت: از ابتدای شیوع کرونا تاکنون در استان ۶۵ جلسه ستاد استانی برگزار شده و آموزش‌ها نیز به شکل فشرده ارائه و همه دستگاه‌های اجرایی برای انجام پروتکل‌ها و دستورالعمل‌های بهداشتی پای کار بودند 한글 ۲۰۱۰ se 다운로드.

کلانتری افزود: هشدار می‌دهم که اگر دستورالعمل‌ها را جدی نگرفته و پروتکل‌ها را رعایت نکنیم و مجالس عروسی، تشییع، تدفین و اجتماعات همچنان برگزار شوند، جان بسیاری از مردم در خطر قرار خواهد گرفت.

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب