۱۰:۱۶:۵۸ - چهارشنبه ۲۵ تیر ۱۳۹۹
اخطاریه سطح نارنجی هواشناسی در پی افزایش دمای خوزستان
استقرار توده هوای گرم، جنوبی شدن جریانات جوی، افزایش رطوبت و احساس پدیده شرجی و بالا بودن دمای احساسی، وقوع دمای ۴۹ و بعضا ۵۰ درجه و بالاتر در این بازه زمانی را خواهیم داشت 오토데스크 스케치북 다운로드.     اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   اداره‌کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی افزایش دما […]

استقرار توده هوای گرم، جنوبی شدن جریانات جوی، افزایش رطوبت و احساس پدیده شرجی و بالا بودن دمای احساسی، وقوع دمای ۴۹ و بعضا ۵۰ درجه و بالاتر در این بازه زمانی را خواهیم داشت 오토데스크 스케치북 다운로드.اخطاریه سطح نارنجی هواشناسی در پی افزایش دمای خوزستان

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از ایسنا:   اداره‌کل هواشناسی خوزستان با اشاره به پیش‌بینی افزایش دما در استان، اخطاریه‌ای در سطح نارنجی صادر کرد star remastered usemap.

در اخطاریه شماره ۱۰ (۲۴ تیرماه) اداره‌کل هواشناسی خوزستان، در خصوص وضعیت جوی آمده است:

“استقرار توده هوای گرم و جنوبی شدن جریانات جوی و افزایش رطوبت در مناطق ساحلی از روز شنبه ۲۸ تیرماه تا روز سه شنبه ۳۱ تیرماه پیش‌بینی می‌شود visual studio 2010 msdn.

 نوع مخاطره:

استقرار توده هوای گرم، جنوبی شدن جریانات جوی، افزایش رطوبت و احساس پدیده شرجی و بالا بودن دمای احساسی، وقوع دمای ۴۹ و بعضا ۵۰ درجه و بالاتر در این بازه زمانی را خواهیم داشت c# ftp 폴더 전체 다운로드.

منطقه اثر:

پدیده شرجی به همراه دمای بالا در مناطق جنوبی و وقوع دماهای بالای ۴۹ درجه و بعضا ۵۰ درجه و بالاتر در دیگر مناطق

اثر مخاطره:

وقوع دمای ۴۹ و ۵۰ درجه و بالاتر و احساس پدیده شرجی در برخی نقاط movie Dropbox.

صرفه‌جویی در مصرف آب و برق به ویژه در ساعات اوج مصرف و اجتناب از ترددهای غیرضروری در حوالی ظهر تا اوایل غروب به منظور جلوگیری از گرمازدگی توصیه می‌شود و آبیاری مزارع در اوایل صبح یا اوایل شب انجام شود.

همچنین در ساعات گرم روز از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم خورشید اجتناب شود. روشن کردن پمپاژ ورود اکسیژن به استخرهای پرورش ماهی در نیمه جنوبی استان خوزستان نیز توصیه می‌شود.

در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید از وسایلی مانند عینک آفتابی و کلاه استفاده شود.”

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب