۲۳:۳۶:۵۶ - سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
احتمال شیوع بیماری طاعون خیارکی در چین
 به دنبال تأیید رسمی شیوع طاعون خیارکی در این کشور، یک مورد دیگر از این بیماری در چین به ثبت رسیده است 투 레이센 다운로드. روز سه شنبه ۷ ژوئیه ، دوربین مدار بسته در شبکه اجتماعی در چین ویدئویی از مبتلایان به این بیماری را منتشر نموده است 세 번째 살인 다운로드.     اقلیم زاگرس […]

یک چینی دیگر به بیماری طاعون خیارکی مبتلا شد

 

 

اقلیم زاگرس به نقل از اسپوتنیک: یک چینی دیگر به بیماری طاعون خیارکی مبتلا شد Download aida32.

 به دنبال تأیید رسمی شیوع طاعون خیارکی در این کشور، یک مورد دیگر از این بیماری در چین به ثبت رسیده است Download delicious flight. روز سه شنبه ۷ ژوئیه ، دوربین مدار بسته در شبکه اجتماعی در چین ویدئویی از مبتلایان به این بیماری را منتشر نموده است RoboPlus download.

این بیماری ویروسی کشنده که توسط یک فرد آلوده از طریق گزش پشه منتقل می شود ، در روز یکشنبه ۵ ژوئیه در یکی از ساکنان شرق گواندا تشخیص داده شد ۶۰ seconds pc 다운로드.

بیمار مبتلا در بیمارستان محلی معالجه می شود tokplayer 다운로드. وی اخیراً از سفر به کشورهایی مانند هند ، میانمار ، پاکستان بازگشته است.

لرز و تب بالا، سرگیجه، درد شدید عضلات و مفاصل، کوفتگی و سر درد از علائم این بیماری است که پس از ۲۴ ساعت، پوسته هایی به شکل خیارک بر روی بدن بیمار به‌وجود می‌آیند 일본어 단어장 다운로드.

پیش از این، یک دامدار به طاعون عفونی با نام “طاعون خیارکی” در شمال چین مبتلا شده است 윈도우۱۰ 인터넷익스플로러 다운로드. این بیماری در کانون اپیدمیولوژیک طاعون قرار دارد، اکنون بیمار تحت درمان قرار دارد و وضعیت وی با ثبات ارزیابی می شود 프린세스 메이커 다운로드. پس از این ، در شهر اوراد-زونگچی بینان-نور سطح سوم هشدار اپیدمیولوژیک این بیماری را اعلام کرد.

به گفته مسئولان ، خطر شیوع این بیماری در بین جمعیت در سطح شهر وجود دارد ، در این راستا در این منطقه شکار حیوانات وحشی توصیه نمی شود و اگر کسی شک دارد که به این بیماری مبتلا شده است باید فوراً آن را گزارش کنید.

China bubonic plague: WHO ‘monitoring’ case but says it is ‘not high risk

Bubonic plague: Case found in China’s Inner Mongolia 

Bubonic Plague Is Diagnosed in China

منبع:
تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب